"Moc Mózgu": Jak wspierać i rozwijać funkcje poznawcze uczniów

Szkolenie skierowane do nauczycieli i terapeutów. Podczas spotkania uczestnicy  poznają skuteczne strategie i narzędzia, które pomogą wspierać rozwój umiejętności poznawczych uczniów.

START:
25 kwietnia 2024
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
96.00

INSTRUCTORS:

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina ma podpisaną umowę z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2023/2024:

Podnoszenie jakości wsparcia dla dzieci, uczniów i rodzin udzielanego w systemie oświaty poprzez rozwijanie współpracy wewnątrz- i międzyszkolnej, a także z podmiotami działającymi w innych sektorach, w tym w zakresie wczesnego wspomagania rozwoju dzieci i wsparcia rodziny.

Adresaci szkolenia: nauczyciele wszystkich poziomów nauczania w SP, terapeuci, pedagodzy

Cel szkolenia: Szkolenie skierowane do nauczycieli i terapeutów. Podczas spotkania uczestnicy  poznają skuteczne strategie i narzędzia, które pomogą wspierać rozwój umiejętności poznawczych uczniów.

Prowadząca podzieli się praktycznymi wskazówkami, technikami i aktywnościami, które można zastosować w pracy, aby zbudować mocne fundamenty umysłowe, rozwijać pamięć, koncentrację, uwagę, myślenie logiczne, percepcję przestrzenną i funkcje wykonawcze. 

Termin szkolenia: 25.04.2024
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00 – 19:00)
Koszt szkolenia: 96 zł

Prowadzenie: Paulina Paleczna-Brzuska – doświadczony nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny i terapeuta. Pasjonatka nowych technologii i praktyk oceniania kształtującego.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną imienne zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf oraz materiały. Zaświadczenia i materiały wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.