Oferta zakupu szkoleń do odsłuchania (offline)

Oferta  szkoleń do odsłuchania w dowolnym terminie w ciągu 30 dni od ich zakupu , została przygotowana z myślą o wszystkich, którzy nie mogą  lub nie mogli uczestniczyć w webinarze w czasie rzeczywistym oraz dla tych którzy wolą wysłuchać szkolenia w dogodnym dla siebie czasie.

Uczestnik dokonując zakupu szkolenia do odsłuchania zgadza się z warunkami zawartymi w opisie zakupionego  szkolenia oraz w regulaminie „uczestnictwa i płatności w szkoleniach on-line”

Aby skorzystać z nagrania szkolenia on-line trzeba spełnić następujące warunki :

1. Klient indywidualny:

  1. Wykupić dostęp do wybranego nagrania i zaakceptować regulamin szkoleń on-line.
  2. Posiadać dostęp do Internetu oraz zainstalowaną przeglądarkę internetową umożliwiającą obejrzenie filmów (np. najnowsze wersje przeglądarek Firefox, Chrome, Edge).

Warunki realizacji usługi dla klientów indywidualnych:

Osoba która zakupiła szkolenie do odsłuchania otrzymuje do niego dostęp :

  1. W ciągu 48 godzin przy wyborze opcji płatność Payu.
  2. Przy wyborze przelewu tradycyjnego – w ciągu 48 godzin od zaksięgowania wpłaty na koncie bankowym Centrum.

Dostęp do odsłuchania szkolenia jest czasowy i wynosi 30 dni kalendarzowych od momentu wysłania przez Centrum drogą mailową do kupującego danych dostępowych do nagrania. Po upływie 30 dni dostęp zostaje zablokowany.

Uczestnik nie może kopiować i udostępniać innym osobom zakupionego do odsłuchania szkolenia oraz materiałów, które są integralną częścią szkolenia.

2. Klienci instytucjonalni – placówki oświatowe:

Zakup szkoleń do odsłuchania (offline) przez placówkę oświatową, możliwy jest tylko w przypadku zakupu „paczki webinariowej”.  Paczka webinariowa to dostęp do 3, 5 lub 10 szkoleń. Ceny i rodzaje paczek znajdziecie Państwo >>> TUTAJ

 


DOSTĘPNE NAGRANIA WEBINARÓW: