Szkolenia na żywo czyli inaczej w czasie rzeczywistym, to szkolenia które umożliwiają kontakt z osobą prowadzącą szkolenie, ale także z innymi uczestnikami. Dają one także możliwość komunikowania się na czacie, reagowania na bieżąco na to, co jest mówione i pokazywane przez trenera.

Warunki zapisów na szkolenie on-line:
1.  Wysyłając zgłoszenie uczestnik akceptuje informacje zawarte w opisie szkolenia oraz w regulaminie dotyczącym “uczestnictwa i płatności w szkoleniach on-line”

2. Jeśli Uczestnik, który wybrał opcję płatność indywidualna” nie otrzyma po wykonaniu przelewu w ciągu 24 godzin  maila, potwierdzającego jego udział w szkoleniu oraz zawierającego dane do logowania na webinar, proszony jest o sprawdzenie folderu SPAM, a następnie jeśli również tam nie będzie maila potwierdzającego o kontakt mailowy lub telefoniczny z Centrum.

3. Uczestnik który wybrał opcję “płatność przez placówkę” powinien otrzymać na 7 dni przed planowanym szkoleniem maila  potwierdzającego udział w szkoleniu oraz zawierającego dane do logowania na webinar. Faktura do placówki jest wysyłane na 7 dni  przed szkoleniem z 14 dniowym terminem płatności.  Jeśli  na 7 dni przed szkoleniem uczestnik nie otrzymał maila z danymi do logowania proszony jest o sprawdzenie folderu SPAM, a następnie jeśli również tam nie będzie maila potwierdzającego, o kontakt mailowy lub telefoniczny z Centrum.

Aby uczestniczyć w webinarze, należy spełnić następujące warunki techniczne:

1. Posiadać dostęp do Internetu.
  2. Posiadać sprawny głośnik, wystarczy taki wbudowany w laptopie. (Uczestnicy słyszą i widzą osobę prowadzącą oraz udostępnione przez nią materiały, np. prezentację. Nie widać innych uczestników, ale widać, co wszyscy piszą na czacie.)
  3. Opcjonalnie: Posiadać dostęp do kamerki i mikrofonu.(Nie jest niezbędny)

DOSTĘPNE SZKOLENIA:

Praca z maluszkami do lat 3. Co każdy dorosły wiedzieć powinien?

Na webinarium Olga Pośpiech odpowie na pytanie jaką wiedzę powinien posiadać dorosły, pracujący z maluszkami do lat 3. Uczestnicy dowiedzą się jak dbać o potrzeby najmłodszych, jak rozumieć ich zachowania – co jest naturalne dla ich wieku i etapu rozwoju.

Neurobiologia wczesnego dzieciństwa

Na szkoleniu dowiesz się m.in.: jakie warunki sprzyjają psychicznemu i fizycznemu rozwojowi dziecka i jaką rolę odgrywają dorośli w życiu małego dziecka.

“Jak mieć dłuższy lont?” O sposobach radzenia sobie ze złością i frustracją w pracy nauczyciela

Jeśli pracujesz z dziećmi w przedszkolu albo z uczniami w szkole lub poza nią i masz wrażenie, że zbyt często wpadasz w złość, często czujesz  poirytowanie, zmęczenie, frustrację i bezsilność w obliczu codziennych wyzwań zapraszamy do udziału w tym webinarium.

“Niezwykli malarze” – czyli zabawy plastyczne z wykorzystaniem dłoni i stóp

Jeżeli pracujesz z dziećmi i szukasz nowych metod pracy zapraszamy na szkolenie on-line prowadzone przez Iwonę Wendreńską i Annę Kościelny. Na webinarium, uczestnicy poznają możliwości poszerzania doświadczeń plastycznych dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym.

Nastolatek w dobie pandemii. Jak go wspierać?

Podczas szkolenia on-line Profesor Marek Kaczmarzyk pomoże odpowiedzieć na pytanie: Jak więc pomóc przejść nastolatkowi przez okres dojrzewania i trudny pandemiczny czas?

Metoda M. Montessori w praktyce przedszkolnej. Matematyka wg M. Montessori

Jeżeli chcesz otrzymać praktyczne wskazówki dotyczące wdrażania metody M.Montessori w grupie przedszkolnej, zapraszamy na webinarium, na którym Olga Pośpiech zapozna uczestników z założeniami pedagogiki Marii Montessori dotyczącymi pracy z dziećmi przedszkolnymi z działem matematycznym.

Grafomotoryka w pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym w oparciu o PTR© (program terapii ręki)

Szkolenie adresowane do osób pracujący z dziećmi z różnego rodzaju deficytami i zaburzeniami w szczególności z zakresu małej motoryki, od 3 do 10 roku życia.

“Dodaj im skrzydeł.” Budowanie poczucia wartości u uczniów

Na webinarium Olga Pośpiech – Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny, będzie starała się odpowiedzieć na pytanie, jak budować u dzieci poczucie własnej wartości?

Dziecko z zaburzeniami mowy o typie afazji w szkole – organizacja procesu kształcenia

Na webinarium Magdalena Bielenin przybliży uczestnikom charakterystykę dziecka z niedokształceniem mowy o typie afazji. Prowadząca pokaże również propozycje praktycznych rozwiązań jakie nauczyciel może zastosować w pracy z takim dzieckiem.

Zabawy logopedyczne dla przedszkolaków

Na webinarium zostaną zaprezentowane i omówione propozycje ćwiczeń i zabaw stymulujących rozwój mowy dzieci w wieku przedszkolnym

“Instrukcja obsługi przedszkolaka.” Jak zachęcać dzieci do współpracy w 10 krokach

Praca z przedszkolakami daje mnóstwo satysfakcji, ale jest też sporym wyzwaniem, o czym najlepiej wiedzą nauczyciele wychowania przedszkolnego. Jeśli chcesz wiedzieć, jak radzić sobie na co dzień z rozmaitymi wyzwaniami ze strony przedszkolaków i szukasz pomysłów, jak skutecznie zachęcać do współpracy, zapraszamy na webinar.

Sztuka komunikacji z wymagającym rodzicem. Jak rozmawiać asertywnie i z szacunkiem?

Na webinarze Olga Pośpiech (Edukator Pozytywnej Dyscypliny) zapozna uczestników z teorią oraz uniwersalnymi narzędziami i technikami pomocnymi w skutecznej komunikacji między rodzicem i nauczycielem, ale także - generalnie - pomiędzy dorosłymi.

Terapia Ręki PTR© I i II stopień – Kurs nadający uprawnienia (on-line)

Kurs certyfikacyjny nadający uprawnienia do prowadzenia zajęć terapii ręki wg PTR©