Professors

Katarzyna Gozdek-Michaëlis

Autorka, Psychoterapeutka, Life-Coach Katarzyna Gozdek-Michaëlis jest psychoterapeutką, life-coachem, konsultantem ds. Edukacji przez duże 'E’ i specjalizuje się w rozwijaniu wewnętrznego potencjału umysłowego i emocjonalnego, który przyczynia się do podniesienia ogólnej jakości życia i działalności na polu osobistym i profesjonalnym. Autorka jest współzałożycielką ośrodka dla dzieci i osób z trudnościami w uczeniu się, gdzie pracuje wraz […]

Steven Michaëlis

Steven Michaëlis jest twórcą metody Neuroakustycznego Treningu Mózgu i założycielem organizacji Sensory Activation Solutions (SAS Centre). Jest ekspertem w dziedzinie neuroakustyki i przetwarzania sensorycznego mózgu człowieka oraz specjalistą na polu technik aktywujących ośrodki słuchowe mózgu, które w znaczący sposób podnoszą jakość/szybkość uczenia się zarówno u dzieci jak i dorosłych oraz pozytywnie wpływają na ogólne funkcjonowanie […]

mgr Paulina Paleczna-Brzuska

Doświadczony nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny i terapeuta. Pasjonatka nowych technologii i praktyk oceniania kształtującego.

mgr Elżbieta Figura-Milczanowska

Kreatywny terapeuta, pedagog z zakresu edukacji wspomagania osób z ASD, terapeuta zajęciowy pracujący od prawie 17 lat z dziećmi i młodzieżą oraz ich rodzinami. Obecnie pracuje w Centrum Wspierania Rozwoju Sensus w Żorach gdzie zajmuje się realizacją zajęć WWR, prowadzi również zajęcia z zakresu terapii pedagogicznej, terapii ręki oraz indywidualne zajęcia rozwijające kompetencje emocji. Jej […]

dr Iwona Wendreńska

Oligofrenopedagożka, nauczycielka, tutorka i mentorka akademicka, propagatorka nowatorstwa dydaktycznego, trenerka prowadząca szkolenia z zakresu metodyki pracy w grupach o zróżnicowanych potrzebach.

mgr Magdalena Bielenin

Doświadczony oligofrenopedagog, logopeda, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju. Wieloletni pracownik Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Szkoły Specjalnej w Bielsku-Białej. Doświadczony szkoleniowiec, wykładowca na studiach podyplomowych.

dr Marta Koplejewska

Popularyzatorka nauki w Uniwersytetach Dziecięcych, doświadczony terapeuta integracji sensorycznej, wczesnego wspomagania, oligofrenopedagog, trener, nauczyciel.

Marlena Marszałek

Nauczyciel wychowania przedszkolnego, trener-szkoleniowiec, trener rozwoju kreatywności, trener kompetencji miękkich oraz tutor przedszkolny i oligofrenopedagog, a także terapeuta pedagogiczny.