Events

„Jak wspomagać uczenie się i rozwój” – konferencja

Od 100zł

Konferencja organizowana przez SAS Centre Polska oraz SAS Centre International przy współpracy z Powiatowym Centrum Doskonalenia Nauczycieli.

At 12:30
stacjonarnie w Centrum Konferencyjno-Szkolneniowe Hotel Boss, ul. Żwanowiecka 20, 04-849 Warszawa, Polska (www.hotelboss.pl), lub zdalnie on-line

Rodzic jako partner w terapii logopedycznej

Bezpłatne

Na szkoleniu zostanie omówiona rola rodzica w procesie diagnozy wielospecjalistycznej oraz terapii na terenie przedszkola i szkoły. Szkolenie odpowie również na pytanie:  Czy obowiązki domowe są miejscem oddziaływań terapeutycznych?  Prowadząca szkolenie Magdalena Bielenin omówi również codzienne aktywności dziecka i ich znaczenie we wspieraniu rozwoju językowego i poznawczego.

Skuteczne sposoby motywowania uczniów klas 4-8

Bezpłatne

Na webinarium prowadząca szkolenie Marlena Marszałek przedstawi uczestnikom sprawdzone sposoby motywowania uczniów do aktywności i nauki bez kar i nagród. Przybliży także style zarządzania zespołem klasowym oraz wyjaśni z czego - według samych uczniów - wynika brak motywacji do nauki.

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w klasach 4-6

Bezpłatne

Podczas szkolenia prowadząca krótko omówi rolę sztucznej inteligencji, jej najważniejsze zastosowania we współczesnym świecie, a także szanse i zagrożenia jakie ze sobą niesie. Przedstawi również uczestnikom narzędzia dydaktyczne przydatne w pracy nauczyciela klas 4-6.

Czytanie 2.0 – rozwijanie techniki czytania

Bezpłatne

Czytanie to nie tylko odczytywanie słów, ale także zrozumienie, interpretacja i ocena tekstu. Podczas webinarium dowiesz się, jak pomóc swoim uczniom rozwijać technikę czytania na różnych poziomach zaawansowania.