wspomaganie nauczycieli

kwi
24

Wykorzystanie sztucznej inteligencji w klasach 4-6

Podczas szkolenia prowadząca krótko omówi rolę sztucznej inteligencji, jej najważniejsze zastosowania we współczesnym świecie, a także szanse i zagrożenia jakie ze sobą niesie. Przedstawi również uczestnikom narzędzia dydaktyczne przydatne w pracy nauczyciela klas 4-6.

By admin |
Szczegóły
kwi
25

„Moc Mózgu”: Jak wspierać i rozwijać funkcje poznawcze uczniów

Szkolenie skierowane do nauczycieli i terapeutów. Podczas spotkania uczestnicy  poznają skuteczne strategie i narzędzia, które pomogą wspierać rozwój umiejętności poznawczych uczniów.

By admin |
Szczegóły
maj
08

Rozwijanie logicznego myślenia – szybkie zabawy na rozgrzewkę w klasach 1-3

W trakcie webinaru prowadząca opowie uczestnikom o roli logicznego myślenia w życiu codziennym. Uczestnicy poznają trening logicznego myślenia –w postaci zabaw na dobry start każdego dnia, który mogą stosować w pracy z uczniami.

By admin |
Szczegóły
maj
15

„Słyszę, Widzę, Rozwijam”: Praktyczne narzędzia dla nauczycieli w rozwijaniu percepcji sensorycznej u uczniów.

W trakcie webinarium uczestnicy odkryją różnorodne praktyki i techniki, które można zastosować w pracy nauczycielskiej, aby wspierać rozwój percepcji sensorycznej u uczniów na każdym etapie nauczania.

By admin |
Szczegóły
maj
22

WOPFU – jak interpretować orzeczenia, tworzenie, praca z dokumentem

Głównym celem szkolenia jest nabycie wiedzy i umiejętności dotyczących przygotowywania Wielospecjalistycznej Oceny Poziomu Funkcjonowania Ucznia. Uczestnicy dowiedzą się jak interpretować orzeczenia i jak tworzyć i pracować z tym dokumentem.

By admin |
Szczegóły