wspomaganie nauczycieli

mar
31

Zasady pracy z dzieckiem z zaburzeniami w rozwoju w aspekcie emocji, zachowania i umiejętności społecznych

Na szkoleniu uczestnicy poznają zasady pracy z dzieckiem z zaburzeniami w rozwoju w aspekcie emocji, zachowania i umiejętności społecznych.

By admin |
Szczegóły
kw.
05

Jak pomóc uczniom w radzeniu sobie ze stresem?

Na webinarium uczestnicy porozmawiają o stresie szkolnym, o jego najczęstszych objawach i reakcjach uczniów. Prowadząca szkolenie wyjaśni również jak zapobiegać odczuwaniu stresu oraz wyjaśni jak dorosły może pomóc dziecku w walce ze stresem.

By admin |
Szczegóły
kw.
12

Gry i zabawy matematyczne w przedszkolu bez udziału komputera

Na szkoleniu uczestnicy poznają sprawdzone pomysły na zajęcia matematyczne angażujące dzieci w przedszkolu , które udowodnią że matematyka nie musi być trudna ani nudna.

By admin |
Szczegóły
kw.
13

Aplikacje do tworzenia interaktywnych projektów i działań na lekcji. (Mentimeter, Edupuzzle,Bamboozle)

Prowadząca szkolenie Paulina Paleczna-Brzuska przybliży uczestnikom działanie takich aplikacji jak: Mentimeter, Edupuzzle,Bamboozle i pokaże kilka pomysłów na ich wykorzystanie w czasie na lekcji.

By admin |
Szczegóły
kw.
17

Nauczyciel odbywający przygotowanie do zawodu nauczyciela (awans na mianowanego po nowemu)

Szkolenie ma na celu pomoc nauczycielowi w pisaniu planu rozwoju zawodowego i jego modyfikacji, a także prawidłowej interpretacji nowego rozporządzenia w sprawie awansu i innych aktów prawnych, oraz przygotowanie się do przebiegu i dokumentacji stażu.

By admin |
Szczegóły
kw.
20

„Jak ciekawie uczyć matematyki?” – Tabliczka mnożenia nie musi być trudna

Podczas webinarium zaprezentowane zostaną sposoby i pomysły na  zachęcenie uczniów do nauki tabliczki mnożenia oraz na jej łatwiejsze przyswojenie.

By admin |
Szczegóły
maj
16

„Notatki nie muszą być nudne”- kreatywne notatki na lekcji

Na szkoleniu uczestnicy nauczą się jak pracować z uczniami, tak aby mogli oni zacząć uczyć się już na lekcji przy sporządzaniu notatki.  

By admin |
Szczegóły
maj
16

Jak rozwijać pamięć wzrokową i słuchową u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym?

Na szkoleniu uczestnicy poznają ćwiczenia, gry i zabawy na rozwijanie pamięci wzrokowej i słuchowej u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym .

By admin |
Szczegóły