W roku szkolnym 2021/2022 wprowadzamy możliwość wykupienia dostępu do pojedynczych szkoleń, dla określonej liczby nauczycieli w ramach wspomagania.

Lista szkoleń dostępnych w I semestrze roku szkolnego 2021/2022 znajduje się  >>> TUTAJ

1. Dyrektor może wykupić dostęp do pojedynczego szkolenia, dla określonej liczby nauczycieli , w podanej poniżej cenie.

2. Zakup szkolenia następuje drogą mailową (info@odz.edu.pl)  poprzez wysłanie do PCDN tytułu szkolenia, liczby osób wraz z ich imionami i nazwiskami oraz danymi do faktury.

3. Po przyjęciu zamówienia, PCDN wraz z fakturą wysyła na adres mailowy szkoły link i hasło dostępu do zakupionego szkolenia, a po webinarium imienne zaświadczenia dla uczestników.

Cena pojedynczego szkolenia zależna jest od ilości uczestników, dla których zostaje ono wykupione:

1)  wykupienie udziału w jednym szkoleniu  dla 2 os.

cena dostępu :  125 zł

2) wykupienie udziału w jednym szkoleniu  dla 4 os.

cena dostępu :  240 zł

3) wykupienie udziału w jednym szkoleniu dla 6 os.

cena dostępu :  330 zł

4) wykupienie udziału w jednym szkoleniu dla 8 os.

cena dostępu :  440 zł

5) wykupienie udziału w jednym szkoleniu dla 10 os.

cena dostępu :  500 zł

6) wykupienie udziału w jednym szkoleniu dla 15 os.

cena dostępu :  750 zł

7) wykupienie udziału w jednym szkoleniu dla 20 os.

cena dostępu :  900 zł