Aktualności

Gru
08

II moduł szkolenia z cyklu „Nauka programowania w edukacji wczesnoszkolnej.”

ODZ w Cieszynie zaprasza 12. grudnia 2017 r. o godzinie 15:30 na drugi moduł z cyklu szkoleń z zakresu nauki programowania w edukacji wczesnoszkolnej. 

By admin | aktualności
WIĘCEJ
Gru
07

„Neurorozwój dziecka do 10 roku życia” – wykład dr Marka Kaczmarzyka

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli w Cieszynie oraz Dyrekcja Przedszkola Publicznego nr 1 w Skoczowie zapraszają, nauczycieli edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, pedagogów, rodziców i terapeutów. 24 stycznia 2018 roku o godz. 16:00 do Teatru Elektrycznego w Skoczowie, na wykład dr Marka Kaczmarzyka „Neurorozwój dziecka do 10 roku życia.” Prelekcja zainauguruje działalność Akademii Rodziców Gminy Skoczów.

By admin | aktualności
WIĘCEJ
Gru
05

Grafomotoryka w pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

ODZ w Cieszynie zaprasza w dniu 16.06.2018 r. (sobota) na szkolenie adresowane do nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej oraz innych placówek oświatowo – wychowawczych, pedagogów specjalnych, psychologów, fizjoterapeutów, logopedów pracujący z dziećmi z różnego rodzaju deficytami i zaburzeniami w szczególności z zakresu małej motoryki, od 3 do 10 roku życia.

By admin | aktualności
WIĘCEJ
Gru
05

Jak pracować z dzieckiem z zespołem Aspergera?

ODZ w Cieszynie zaprasza 11.12.2017 r. na warsztaty szkoleniowe przeznaczone dla wszystkich zainteresowanych nauczycieli pracujących z dziećmi z zespołem Aspergera.

By admin | aktualności
WIĘCEJ
Gru
05

Terapii Ręki PTR© – I stopień podstawowy

ODZ w Cieszynie zaprasza w dniach 20.04.-21.04. 2018 r. wszystkich zainteresowanych nauczycieli, logopedów, fizjoterapeutów, pedagogów specjalnych, terapeutów zajmujących się wczesnym wspomaganiem rozwoju oraz osoby pracujące z dziećmi o specjalnych potrzebach edukacyjnych na kurs certyfikacyjny nadający uprawnienia do prowadzenia zajęć terapii ręki wg PTR© 

By admin | aktualności
WIĘCEJ
Lis
24

Wprowadzanie dzieci w świat pisma Odimienną Metodą Nauki Czytania wg koncepcji dr Ireny Majchrzak

ODZ w Cieszynie zaprasza 07.04.2018 r. na warsztaty szkoleniowe prowadzone przez mgr Wandę Kostrzyńską, jedyną osobą w Polsce, która otrzymała od dr Ireny Majchrzak upoważnienie i pełną akceptację do prowadzenia szkoleń z zakresu metody odimiennej.

By admin | aktualności
WIĘCEJ
Lis
14

Edukacja matematyczna wg koncepcji prof. E. Gruszczyk-Kolczyńskiej – szkolenie

Zapraszamy w dniach 16-18 kwietnia 2018 r. na warsztaty szkoleniowe prowadzone przez mgr Ewę Zielińską.

By admin | aktualności
WIĘCEJ
Lis
13

The EduMix method in early school education – children learn programming

SUMMARY and OBJECTIVES of the EduMix training The EduMix method has been developed by a team of experienced teachers. It is a modern didactic and methodical solution, both in terms of acquiring skills, knowledge, shaping the attitudes resulting from the core curriculum of early school education. The EduMix method penetrates all educational areas, triggering the [...]
By admin | erasmus+
WIĘCEJ
Strona 1 z 212