Aktualności

Lut
16

Szkolenie – „Doskonalenie zawodowe w zakresie bezpiecznej organizacji i prowadzenia wycieczek szkolnych”

ODZ w Cieszynie zaprasza w dniu 03.03.2018 r. (tj.sobota) na szkolenie adresowane do nauczycieli wszystkich placówek oświatowych, dotyczące bezpiecznej organizacji i prowadzenia wycieczek szkolnych.

By admin | aktualności
WIĘCEJ
Lut
14

Zmiany w finansowaniu szkoleń w ramach wsparcia metodycznego II semestr 2017/2018

W związku ze zmianami w Karcie Nauczyciela wprowadzonymi  art. 76 ustawy z 27 października 2017 r. o finansowaniu zadań oświatowych (Dz.U. z 2017 r. poz. 2203) informujemy, że udział w konferencjach metodycznych jest bezpłatny dla nauczycieli tych  gmin i placówek, które podpisały umowę na doskonalenie zawodowe nauczycieli z ODZ „Publisher-Innowacje” w Cieszynie. Pozostałe jednostki oświatowe, […]

By admin | aktualności
WIĘCEJ
Lut
14

XIV Powiatowy Konkurs Informatyczny

W tym roku szkolnym organizowany jest już po raz 14 Powiatowy Konkurs Informatyczny. Tym razem w konkursie biorą udział uczniowie klas 7 szkół podstawowych oraz klasy gimnazjalne.

By admin | aktualności
WIĘCEJ
Sty
17

Zaproszenie do udziału w konkursie „Śląsk Cieszyński w opowieściach ludowych”

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego „Publisher-Innowacje” w Cieszynie oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka Filia w Cieszynie zapraszają nauczycieli bibliotekarzy ze szkół podstawowych i gimnazjów powiatu cieszyńskiego do wzięcia udziału w konkursie

By admin | aktualności
WIĘCEJ
Sty
17

Zaproszenie do udziału w IV Regionalny konkursie bibliotecznym „Wielki powrót Ondraszka czyli nowe, przedziwne historie o beskidzkim zbójniku w XXI wieku”

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego „Publisher-Innowacje” w Cieszynie razem z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Bielsku-Białej, Filia w Cieszynie oraz Zespół Szkół nr 9 im. dr Mikołaja Witczaka w Jastrzębiu-Zdroju zapraszają uczniów w roku szkolnym 2017/2018 do udziału w IV Regionalnym Konkursie Bibliotecznym

By admin | aktualności
WIĘCEJ
Sty
05

Ruszyła rekrutacja na studia podyplomowe w semestrze letnim 2017/2018

Ośrodek Doskonalenia Zawodowego Nauczycieli „Publisher-Innowacje” w Cieszynie zaprasza wszystkich zainteresowanych podnoszeniem kwalifikacji zawodowych do zapoznania się z naszą: ofertą kierunków studiów podyplomowych w semestrze letnim 2017/2018. 

By admin | aktualności
WIĘCEJ
Gru
08

V moduł szkolenia z cyklu „Nauka programowania w edukacji wczesnoszkolnej.”

ODZ w Cieszynie zaprasza 13. marca 2018 r. o godzinie 15:30 na V moduł z cyklu szkoleń z zakresu nauki programowania w edukacji wczesnoszkolnej:  „MODUŁ V – Zastosowanie Metody EduMix. Programowanie w obszarze edukacji muzycznej i ruchowej.”

By admin | aktualności
WIĘCEJ
Gru
05

Grafomotoryka w pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym

ODZ w Cieszynie zaprasza w dniu 16.06.2018 r. (sobota) na szkolenie adresowane do nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej oraz innych placówek oświatowo – wychowawczych, pedagogów specjalnych, psychologów, fizjoterapeutów, logopedów pracujący z dziećmi z różnego rodzaju deficytami i zaburzeniami w szczególności z zakresu małej motoryki, od 3 do 10 roku życia.

By admin | aktualności
WIĘCEJ
Strona 1 z 3123