Aktualności

Paź
14

Dzień Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej, przyjmijcie najserdeczniejsze życzenia dobrego zdrowia oraz wszelkiej pomyślności zarówno zawodowej jak i osobistej. Niech Wasza praca przynosi Wam jak najwięcej satysfakcji oraz niech spotyka się z należytym jej uznaniem i szacunkiem ze strony uczniów, rodziców, władz oświatowych i całego społeczeństwa.  

By admin | aktualności
Szczegóły
Wrz
25

„Sensoryczne masy plastyczne w nauce i zabawie dzieci” – warsztaty

Zapraszamy  18.10.2019 r. na szkolenie „Sensoryczne masy plastyczne w nauce i zabawie dzieci” . Warsztaty podsuwa konkretne, sprawdzone przepisy na zabawki sensoryczne, które można samodzielnie wykonać z dziećmi, a tym samym doskonalić ich rozwój poznawczy i sprawność motoryki małej.

By admin | aktualności
Szczegóły
Wrz
25

„Świąteczne prezenty – warsztat tworzenia prezentów z okazji świąt Bożego Narodzenia”

Jak wykonać ciekawe prace poprzez łączenie kilku technik plastycznych ? Jak podnieść jakość dziecięcych prac przez zastosowanie różnorodnych materiałów ? Jak instruować dzieci w czasie pracy, by osiągnąć określony efekt? Odpowiedzi na te pytania uczestnicy uzyskają 22.11.2019 r. poprzez udział w warsztatach plastycznych . „Świąteczne prezenty – warsztat tworzenia prezentów z okazji świąt Bożego Narodzenia” […]

By admin | aktualności
Szczegóły
Wrz
19

Grafomotoryka w pracy z dzieckiem w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolny

ODZ w Cieszynie zaprasza w dniu 18.04.2020 r. (sobota) na szkolenie adresowane do nauczycieli przedszkoli i edukacji wczesnoszkolnej oraz innych placówek oświatowo – wychowawczych, pedagogów specjalnych, psychologów, fizjoterapeutów, logopedów pracujący z dziećmi z różnego rodzaju deficytami i zaburzeniami w szczególności z zakresu małej motoryki, od 3 do 10 roku życia.

By admin | aktualności
Szczegóły
Wrz
13

Worek skarbów, czyli twórcze działanie z dziećmi-warsztaty szkoleniowe

PCDN “P-IN” w Cieszynie zaprasza  nauczycieli wychowania przedszkolnego, edukacji wczesnoszkolnej , nauczycieli świetlic 25 listopada 2019 r. o godzinie 15:30 na warsztaty szkoleniowe:“Worek skarbów, czyli twórcze działanie z dziećmi”. W programie m.in. Zabawy i tańce integracyjne, niezwykłe wykorzystanie zwykłych rekwizytów,improwizacje słowne, muzyczne, wizualne i ruchowe.

By admin | aktualności
Szczegóły
Wrz
12

Warsztaty szkoleniowe: Biblioterapia i bajkoterapia – czyli o uzdrawiającej mocy słowa

Powiatowe Centrum Doskonalenia Nauczycieli “P-IN” w Cieszynie zaprasza 13 listopada 2019 r. na warsztaty “Biblioterapia i bajkoterapia – czyli o uzdrawiającej mocy słowa”. Warsztaty rozwijają umiejętności samodzielnego prowadzenia zajęć biblioterapeutycznych z elementami arteterapii na zajęciach lekcyjnych, w świetlicach, bibliotekach i przedszkolach. Pokazują różnorodne metody pracy z czytelnikiem, także z tym o specjalnych potrzebach edukacyjnych i […]

By admin | aktualności
Szczegóły
Wrz
10

Harmonogram doskonalenia zawodowego nauczycieli na I semestr roku szkolnego 2019/2020

Zapraszamy do zapisów na szkolenia w ramach  doskonalenia zawodowego nauczycieli na I semestr roku szkolnego 2019/2020 . Wszystkie propozycje tematyczne znajdują się w zakładce doskonalenie zawodowe.

By admin | aktualności
Szczegóły
Sie
07

Bilateralna Integracja – program szkolny

PCDN “P-IN”w Cieszynie zaprasza w dniach 26.10.- 27.10. 2019 r. wszystkich zainteresowanych nauczycieli wychowania przedszkolnego, nauczania zintegrowanego, specjalistów terapii pedagogicznej,nauczycieli wychowania fizycznego,gimnastyki korekcyjnej, pedagogów specjalnych,terapeutów SI, logopedów na szkolenie Bilateralna Integracja – program szkolny.

By admin | aktualności
Szczegóły