Taniec i rytmika. Zabawy muzyczno-ruchowe w przedszkolu i klasach I-III

Na webinarium uczestnicy poznają sprawdzone pomysły na zabawy z wykorzystaniem muzyki oraz przykładowe układy taneczne do wykorzystania podczas występów okolicznościowych. Dowiedzą się również jaki wpływ ma muzyki na rozwój dzieci, a także dlaczego zajęcia rytmiczne są tak ważne.

Start

21 listopada 2022 - 18:00

Zakończenie

21 listopada 2022 - 07:30

Adres

webinarium na żywo   View map

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej umowy z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

 

Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023:Podnoszenie jakości kształcenia oraz dostępności i jakości wsparcia udzielanego dzieciom i uczniom w przedszkolach i szkołach ogólnodostępnych i integracyjnych.

Adresaci szkolenia:

Szkolenie „Taniec i rytmika” kierujemy do nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej zainteresowanych wzbogaceniem swojego warsztatu pracy.

Cel szkolenia:  Na szkoleniu „Taniec i rytmika” uczestnicy dowiedzą się jaki wpływ ma muzyki na rozwój dzieci, a także dlaczego zajęcia rytmiczne są tak ważne. Prowadząca Marlena Marszałek, szkoleniowiec i czynny nauczyciel wychowania przedszkolnego, pokaże również uczestnikom sprawdzone pomysły na zabawy z wykorzystaniem muzyki. Uczestnicy poznają również przykładowe układy taneczne do wykorzystania podczas występów okolicznościowych.

Zawartość szkolenia:

1. Wpływ muzyki na rozwój dzieci.
2. Dlaczego zajęcia rytmiczne są ważne.
3. Zabawy z muzyką:
– interaktywne,
– rozwijające koordynację wzrokowo-ruchową
– z wykorzystaniem instrumentów muzycznych,
– z wykorzystaniem sprzętów nietypowych,
– aktywne słuchanie muzyki,
– relaksacja.
4. Przykładowe układy taneczne do wykorzystania podczas występów okolicznościowych.

Prowadzenie: Szkolenie poprowadzi Marlena Marszałek nauczyciel wychowania przedszkolnego, trener-szkoleniowiec, trener rozwoju kreatywności, trener kompetencji miękkich oraz tutor przedszkolny i oligofrenopedagog, a także terapeuta pedagogiczny.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną imienne zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf oraz materiały. Materiały wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.

Cena udziału w webinarze w ramach wspomagania nauczycieli: Cena jest zależna od od tego czy placówka/gmina ma podpisaną umowę z PCDN:

  1. udział bezpłatny  – Jeśli placówka/lub Gmina zawarła umowę z PCDN,  udział w szkoleniach on-line z  kategorii ’wspomaganie nauczycieli’  jest dla nauczyciela tej placówki/gminy bezpłatny.
    UWAGA!  jeśli nie jesteś pewien, czy placówka/gmina  ma podpisaną  umowę z PCDN sprawdź  >>>> TUTAJ LISTA GMIN/PLACÓWEK KTÓRE PODPISAŁY UMOWĘ)
  2. udział płatny  – cena 76 zł /os. (nauczyciele z gmin/placówek, które nie mają podpisanej umowy z PCDN).
  3. UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej z nami umowy zapisz się na to szkolenie >>> TUTAJ
  4. Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ

Warunki zapisów na szkolenie on-line: Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z WARUNKAMI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH W RAMACH WSPOMAGANIA NAUCZYCIELI. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z przeczytaniem i akceptacją warunków uczestnictwa.

MORE DETAIL

Website

www.odz.edu.pl

Phone

505 981 381

Email

info@odz.edu.pl