Taniec i rytmika. Zabawy muzyczno-ruchowe w przedszkolu i klasach I-III

Na webinarium uczestnicy poznają sprawdzone pomysły na zabawy z wykorzystaniem muzyki oraz przykładowe układy taneczne do wykorzystania podczas występów okolicznościowych. Dowiedzą się również jaki wpływ ma muzyki na rozwój dzieci, a także dlaczego zajęcia rytmiczne są tak ważne.

21 listopada 2022 - 18:00

21 listopada 2022 - 07:30

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej umowy z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023:Podnoszenie jakości kształcenia oraz dostępności i jakości wsparcia udzielanego dzieciom i uczniom w przedszkolach i szkołach ogólnodostępnych i integracyjnych.

Adresaci szkolenia:

Szkolenie „Taniec i rytmika” kierujemy do nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej zainteresowanych wzbogaceniem swojego warsztatu pracy.

Cel szkolenia:  Na szkoleniu „Taniec i rytmika” uczestnicy dowiedzą się jaki wpływ ma muzyki na rozwój dzieci, a także dlaczego zajęcia rytmiczne są tak ważne. Prowadząca Marlena Marszałek, szkoleniowiec i czynny nauczyciel wychowania przedszkolnego, pokaże również uczestnikom sprawdzone pomysły na zabawy z wykorzystaniem muzyki. Uczestnicy poznają również przykładowe układy taneczne do wykorzystania podczas występów okolicznościowych.

Zawartość szkolenia:

1. Wpływ muzyki na rozwój dzieci.
2. Dlaczego zajęcia rytmiczne są ważne.
3. Zabawy z muzyką:
– interaktywne,
– rozwijające koordynację wzrokowo-ruchową
– z wykorzystaniem instrumentów muzycznych,
– z wykorzystaniem sprzętów nietypowych,
– aktywne słuchanie muzyki,
– relaksacja.
4. Przykładowe układy taneczne do wykorzystania podczas występów okolicznościowych.

Prowadzenie: Szkolenie poprowadzi Marlena Marszałek nauczyciel wychowania przedszkolnego, trener-szkoleniowiec, trener rozwoju kreatywności, trener kompetencji miękkich oraz tutor przedszkolny i oligofrenopedagog, a także terapeuta pedagogiczny.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ

Polub też nasz fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną imienne zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf oraz materiały. Materiały wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.

2. udział płatny  – cena 76 zł /os. (nauczyciele z gmin/placówek, które nie mają podpisanej umowy z PCDN).
  3. UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej z nami umowy zapisz się na to szkolenie >>> TUTAJ
  4. Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ

Website

www.odz.edu.pl