SZKOLENIE ON-LINE Z ZAKRESU WYCHOWANIA PRZEDSZKOLNEGO

Temat: Jak animować i organizować współpracę z rodzicami przedszkolaków

Rozpoczęcie

19 października 2020 - 17:00

19 października 2020 - 18:30

webinar   Zobacz mapę

Temat webinaru: Jak animować i organizować współpracę z rodzicami przedszkolaków

Adresaci szkolenia on-line: nauczyciele wychowania przedszkolnego, dyrektorzy przedszkoli.

Cele szkolenia: Na webinarze uczestnicy dowiedzą się jak w skuteczny sposób przekazywać rodzicom bieżące informacje o problemach i postępach dziecka, jak udzielać wskazówek w zakresie sposobów postępowania rodzica wobec problemów dziecka. Uczestnicy otrzymają również przydatne wskazówki dotyczące nawiązywania kontaktów z rodzicami i monitorowanie przyjętych zasad.

Prowadzenie: mgr Karolina Pilch – doświadczony psycholog, terapeuta pedagogiczny.

1. udział bezpłatny  – Jeśli placówka/lub Gmina zawarła umowę z PCDN,  udział w szkoleniach on-line z  kategorii ‘wspomaganie nauczycieli’  jest dla nauczyciela tej placówki/gminy bezpłatny.
    UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: