SZKOLENIE ON-LINE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Temat webinaru: Czy wolontariat to tylko punkty do rekrutacji?

Rozpoczęcie

16 listopada 2020 - 16:30

16 listopada 2020 - 18:00

webinar   Zobacz mapę

SZKOLENIE Z ZAKRESU KSZTAŁTOWANIA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH

Temat webinaru: Czy wolontariat to tylko punkty do rekrutacji?

Adresaci szkolenia on-line: nauczyciele szkół podstawowych, wychowawcy klas, zajmujący się realizacją doradztwa zawodowego.

Cel szkolenia: Szkolenie ma za zadanie pokazać, że wolontariat dla uczniów to nie tylko szansa na dodatkowe punkty do rekrutacji, ale co najważniejsze szansa na zwiększenie kompetencji społecznych i umiejętności zarządzania karierą – będących kluczowymi i niezwykle cenionymi przez pracodawców umiejętnościami na współczesnym rynku pracy.

Prowadzenie: Aneta Kubiak – doświadczony szkoleniowiec, nauczyciel i doradca zawodowy.

1. udział bezpłatny  – Jeśli placówka/lub Gmina zawarła umowę z PCDN,  udział w szkoleniach on-line z  kategorii ‘wspomaganie nauczycieli’  jest dla nauczyciela tej placówki/gminy bezpłatny.
    UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły>>> TUTAJ

Warunki zapisów na szkolenie on-line: Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z  WARUNKAMI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH W RAMACH WSPOMAGANIA NAUCZYCIELI. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z przeczytaniem i akceptacją warunków uczestnictwa.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: