SZKOLENIE ON-LINE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Temat webinaru: Ocenianie kształtujące w praktyce.

Rozpoczęcie

22 września 2020 - 17:00

22 września 2020 - 18:30

webinar   Zobacz mapę

SZKOLENIE Z ZAKRESU KSZTAŁTOWANIA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH

Temat webinaru: Ocenianie kształtujące w praktyce

Adresaci szkolenia on-line: Webinar wprowadzający wiedzę z zakresu OK dla nauczycieli różnych etapów i przedmiotów.

Cel szkolenia: Głównym celem webinaru jest wprowadzenie uczestników do tematyki oceniania kształtującego.  Na szkoleniu uczestnicy dowiedzą się czym jest OK- główne założenia oceniania kształtującego, filozofia, zmiana podejścia. Poznają pięć strategii OK oraz narzędzia i techniki stosowane w ramach tych strategii wraz z przykładami.

Prowadzenie: Paulina Paleczna-Brzuska – doświadczony nauczyciel,pedagog specjalny i terapeuta. Ogromna pasjonatka TIK oraz praktyk oceniania kształtującego.

1. udział bezpłatny  – Jeśli placówka/lub Gmina zawarła umowę z PCDN,  udział w szkoleniach on-line z  kategorii ‘wspomaganie nauczycieli’  jest dla nauczyciela tej placówki/gminy bezpłatny.
    UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły>>> TUTAJ

Warunki zapisów na szkolenie on-line: Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z  WARUNKAMI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH W RAMACH WSPOMAGANIA NAUCZYCIELI. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z przeczytaniem i akceptacją warunków uczestnictwa.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: