SZKOLENIE ON-LINE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Temat: Jak rozwijać i wspierać koncentrację uwagi i uważność u uczniów na zajęciach?

4 listopada 2021 - 17:00

End

4 listopada 2021 - 18:30

Address

webinar   View map

SZKOLENIE Z ZAKRESU WYZWAŃ I TRUDNOŚCI WYCHOWAWCZYCH

Temat webinaru: Jak rozwijać i wspierać koncentrację uwagi i uważność u uczniów na zajęciach?

Adresaci szkolenia on-line: nauczyciele wszystkich poziomów nauczania

Cele szkolenia: Dzisiejsza rzeczywistość, w której funkcjonują uczniowie to świat wypełniony wieloma nieustającymi bodźcami. Aby móc efektywnie działać w tym wielozadaniowym świecie musimy dokonywać nieustającej selekcji bodźców. Umiejętność koncentracji, skupienia na zajęciach lekcyjnych, staje się dla uczniów coraz trudniejszym zadaniem. Webinarium dostarczy uczestnikom zestaw gotowych ćwiczeń usprawniających koncentrację i uważność u uczniów.

Prowadzenie: Anna Rohm – doświadczony nauczyciel i szkoleniowiec.

Zaświadczenie uczestnictwa: po każdym szkoleniu on-line, Uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu.

UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń.  Szczegóły >>> TUTAJ

Warunki zapisów na szkolenie on-line: Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z  WARUNKAMI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH W RAMACH WSPOMAGANIA NAUCZYCIELI. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z przeczytaniem i akceptacją warunków uczestnictwa.