SZKOLENIE ON-LINE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Temat: Interwencja kryzysowa w szkole – sygnały depresji oraz strategia postępowania z uczniem, rodziną i klasą.

25 października 2021 - 17:00

End

25 października 2021 - 18:30

Address

WSPARCIE PSYCHOLOGICZNO-PEDAGOGICZNE ŚRODOWISKA SZKOLNEGO W SYTUACJI
KRYZYSOWEJ WYWOŁANEJ PANDEMIĄ COVID-19

Temat webinaru: Interwencja kryzysowa w szkole – sygnały depresji oraz strategia postępowania z uczniem, rodziną i klasą

Adresaci szkolenia on-line: nauczyciele wszystkich poziomów nauczania

Cele szkolenia:  Na webinarium uczestnicy dowiedzą się jak udzielać wsparcia uczniom, którzy przejawiają objawy depresji. Jaka je rozpoznać, jak rozmawiać z uczniem, klasą i rodzicami. Jakie zachowania powinny wzbudzić nasz niepokój oraz jak reagować w przypadku kiedy uczeń zaczyna mówić o samobójstwie.

Prowadzenie: Karolina Pilch – Doświadczony psycholog, szkoleniowiec i terapeuta pedagogiczny.

Miejsce: szkolenie on-line na żywo

Zaświadczenie uczestnictwa: po każdym szkoleniu on-line, Uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu.

UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń.  Szczegóły >>> TUTAJ

Warunki zapisów na szkolenie on-line: Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z  WARUNKAMI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH W RAMACH WSPOMAGANIA NAUCZYCIELI. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z przeczytaniem i akceptacją warunków uczestnictwa.