SZKOLENIE ON-LINE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Temat: Projektowanie i modyfikowanie materiałów edukacyjnych z wykorzystaniem Kahoot, Quizizz, LearningApp.

Rozpoczęcie

23 września 2020 - 18:15

23 września 2020 - 19:45

webinar - ClickMeeting   Zobacz mapę

SZKOLENIE Z ZAKRESU STOSOWANIA I WYKORZYSTANIA TIK W PRACY NAUCZYCIELA

Temat webinaru: Projektowanie i modyfikowanie materiałów edukacyjnych z wykorzystaniem Kahoot, Quizizz, LearningApp.

Adresaci szkolenia on-line: nauczyciele wszystkich etapów kształcenia chcący podnieść swoje umiejętności w zakresie wykorzystywania nowych technologii w nauczaniu.

Cele szkolenia: Uczestnicy dowiedzą się jak skutecznie wykorzystać bezpłatne platformy do tworzenia quizów (takie jak  Kahoot, Quizizz czy LearningApp) do projektowania i modyfikowania materiałów edukacyjnych, dzięki którym będą mogli na bieżąco weryfikować postępy uczniów lub zrealizować ciekawą lekcję powtórzeniową.

Prowadzenie: Sebastian Polok – doświadczony szkoleniowiec w zakresie nowych technologii i nauczyciel informatyki.

1. udział bezpłatny  – Jeśli placówka/lub Gmina zawarła umowę z PCDN,  udział w szkoleniach on-line z  kategorii ‘wspomaganie nauczycieli’  jest dla nauczyciela tej placówki/gminy bezpłatny.
    UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: