SZKOLENIE ON-LINE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Temat:  Zastosowanie tablicy multimedialnej w sali przedszkolnej i na zajęciach w klasach 1-3

Start

17 listopada 2021 - 17:30

End

17 listopada 2021 - 19:00

Address

webinar - ClickMeeting   View map

SZKOLENIE Z ZAKRESU STOSOWANIA I WYKORZYSTANIA TIK W PRACY NAUCZYCIELA


Temat webinaru: Zastosowanie tablicy multimedialnej w sali przedszkolnej i na zajęciach w klasach 1-3

Adresaci szkolenia on-line: Nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej chcący podnieść swoje umiejętności w zakresie wykorzystywania nowych technologii w nauczaniu.

Czas trwania: 2 godz. dydaktyczne.

Cele szkolenia: Rozwijanie kompetencji cyfrowych nauczycieli.

Zawartość szkolenia: Jak wykorzystać w pełni potencjał tablicy multimedialnej na zajęciach przedszkolnych i na lekcjach w klasach I-III? Na to pytania na webinarium odpowie Paulina Paleczny-Brzuska. Zapozna uczestników ze zbiorem ciekawych i prostych narzędzi, stron oraz aplikacji, które nauczyciel może zastosować w przedszkolu i klasach I-III korzystając z tablicy multimedialnej.

Prowadzenie: Paulina Paleczna-Brzuska, doświadczony nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny i terapeutą. Pasjonatka nowych technologii i praktyk oceniania kształtującego.

Miejsce: szkolenie on-line na platformie ClickMeeting

Zaświadczenie uczestnictwa: po każdym szkoleniu on-line, Uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu. Zaświadczenia wysyłane są w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.


Cena udziału w webinarze w ramach wspomagania nauczycieli: Cena jest zależna od od tego czy placówka/gmina ma podpisaną umowę z PCDN:

  1. udział bezpłatny  – Jeśli placówka/lub Gmina zawarła umowę z PCDN,  udział w szkoleniach on-line z  kategorii ’wspomaganie nauczycieli’  jest dla nauczyciela tej placówki/gminy bezpłatny.
    UWAGA!  jeśli nie jesteś pewien, czy placówka/gmina  ma podpisaną  umowę z PCDN sprawdź  >>>> TUTAJ LISTA GMIN/PLACÓWEK KTÓRE PODPISAŁY UMOWĘ)
  2. udział płatny  – cena 125 zł /os. (nauczyciele z gmin/placówek, które nie mają podpisanej umowy z PCDN).
    UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ

Warunki zapisów na szkolenie on-line: Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z WARUNKAMI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH W RAMACH WSPOMAGANIA NAUCZYCIELI. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z przeczytaniem i akceptacją warunków uczestnictwa.

MORE DETAIL

Phone

505 981 381

Email

info@odz.edu.pl