SZKOLENIE ON-LINE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Temat:  Zastosowanie tablicy multimedialnej w sali przedszkolnej i na zajęciach w klasach 1-3

17 listopada 2021 - 17:30

End

17 listopada 2021 - 19:00

Address

webinar - ClickMeeting   View map

SZKOLENIE Z ZAKRESU STOSOWANIA I WYKORZYSTANIA TIK W PRACY NAUCZYCIELA

Temat webinaru: Zastosowanie tablicy multimedialnej w sali przedszkolnej i na zajęciach w klasach 1-3

Adresaci szkolenia on-line: Nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej chcący podnieść swoje umiejętności w zakresie wykorzystywania nowych technologii w nauczaniu.

Czas trwania: 2 godz. dydaktyczne.

Cele szkolenia: Rozwijanie kompetencji cyfrowych nauczycieli.

Zawartość szkolenia: Jak wykorzystać w pełni potencjał tablicy multimedialnej na zajęciach przedszkolnych i na lekcjach w klasach I-III? Na to pytania na webinarium odpowie Paulina Paleczny-Brzuska. Zapozna uczestników ze zbiorem ciekawych i prostych narzędzi, stron oraz aplikacji, które nauczyciel może zastosować w przedszkolu i klasach I-III korzystając z tablicy multimedialnej.

Prowadzenie: Paulina Paleczna-Brzuska, doświadczony nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny i terapeutą. Pasjonatka nowych technologii i praktyk oceniania kształtującego.

UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ