SZKOLENIE ON-LINE DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH

Temat: Ja chcę, a Ja muszę – rodzaje motywacji. Sposoby motywowania dzieci do nauki.

Rozpoczęcie

18 listopada 2020 - 17:00

18 listopada 2020 - 18:30

webinar   Zobacz mapę

SZKOLENIE Z ZAKRESU WYZWAŃ I TRUDNOŚCI WYCHOWAWCZYCH

Temat webinaru: Ja chcę, a Ja muszę – rodzaje motywacji. Sposoby motywowania dzieci do nauki

Adresaci szkolenia on-line: Nauczyciele szkół podstawowych, wychowawcy klas, chcący wzbogacić swój warsztat pracy

Czas trwania: 2 godz. dydaktyczne

Cele szkolenia: Zadaniem webinaru jest wyposażenie uczestników w praktyczną wiedzę i umiejętności w zakresie stosowania skutecznych narzędzi oraz metod motywujących uczniów. Uczestnicy poznają sposoby, które pomogą rozwinąć potencjał twórczy dzieci i ich zdolności.Prowadzenie: Kalina Stafaniak – doświadczony nauczyciel, terapeuta pedagogiczny, logopeda i szkoleniowiec. Propagatorka i edukatorka metody daltońskiej.

1. udział bezpłatny  – Jeśli placówka/lub Gmina zawarła umowę z PCDN,  udział w szkoleniach on-line z  kategorii ‘wspomaganie nauczycieli’  jest dla nauczyciela tej placówki/gminy bezpłatny.
    UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń.  Szczegóły >>> TUTAJ

Warunki zapisów na szkolenie on-line: Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z  WARUNKAMI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH W RAMACH WSPOMAGANIA NAUCZYCIELI. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z przeczytaniem i akceptacją warunków uczestnictwa.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: