SZKOLENIE ON-LINE DLA PRZEDSZKOLI

Temat: Wybrane narzędzia Pozytywnej Dyscypliny do wykorzystania w przedszkolu.

Rozpoczęcie

24 września 2020 - 17:00

24 września 2020 - 18:30

webinar   Zobacz mapę

SZKOLENIE Z ZAKRESU WYZWAŃ I TRUDNOŚCI WYCHOWAWCZYCH

Temat webinaru: Wybrane narzędzia Pozytywnej Dyscypliny do wykorzystania w przedszkolu.

Adresaci szkolenia on-line: nauczyciele wychowania przedszkolnego

Cele szkolenia: Na webinarze dowiesz się czym jest Pozytywna Dyscyplina i dlaczego działa. Dowiesz się również czego potrzebują dzieci w wieku przedszkolnym od dorosłych oraz które z narzędzi PD można z powodzeniem wdrażać wśród najmłodszych.

Prowadzenie: Olga Pośpiech – Pedagog, Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców oraz Nauczycieli Przedszkolnych i Szkolnych, Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie z 6-letnim stażem . Mama dwóch chłopców (8 i 10 lat).

1. udział bezpłatny  – Jeśli placówka/lub Gmina zawarła umowę z PCDN,  udział w szkoleniach on-line z  kategorii ‘wspomaganie nauczycieli’  jest dla nauczyciela tej placówki/gminy bezpłatny.
    UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: