SZKOLENIE ON-LINE DLA PRZEDSZKOLI

Temat: Wybrane narzędzia Pozytywnej Dyscypliny do wykorzystania w przedszkolu. 

Rozpoczęcie

24 września 2020 - 17:00

Zakończenie

24 września 2020 - 18:30

Adres

webinar   Zobacz mapę

SZKOLENIE Z ZAKRESU WYZWAŃ I TRUDNOŚCI WYCHOWAWCZYCH


Temat webinaru: Wybrane narzędzia Pozytywnej Dyscypliny do wykorzystania w przedszkolu.  

Adresaci szkolenia on-line: nauczyciele wychowania przedszkolnego

Czas trwania: 2 godz. dydaktyczne

Cele szkolenia: Na webinarze dowiesz się czym jest Pozytywna Dyscyplina i dlaczego działa. Dowiesz się również czego potrzebują dzieci w wieku przedszkolnym od dorosłych oraz które z narzędzi PD można z powodzeniem wdrażać wśród najmłodszych.

Prowadzenie: Olga Pośpiech – Pedagog, Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla Rodziców oraz Nauczycieli Przedszkolnych i Szkolnych, Dyrektor Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie z 6-letnim stażem . Mama dwóch chłopców (8 i 10 lat).

Miejsce: szkolenie on-line na platformie ClickMeeting

Zaświadczenie uczestnictwa: po każdym szkoleniu on-line, Uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu. Zaświadczenia wysyłane są w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.


Cena udziału w webinarze w ramach wspomagania nauczycieli: Cena jest zależna od od tego czy placówka/gmina ma podpisaną umowę z PCDN:

  1. udział bezpłatny  – Jeśli placówka/lub Gmina zawarła umowę z PCDN,  udział w szkoleniach on-line z  kategorii ‘wspomaganie nauczycieli’  jest dla nauczyciela tej placówki/gminy bezpłatny.
    UWAGA!  jeśli nie jesteś pewien, czy placówka/gmina  ma podpisaną  umowę z PCDN sprawdź  >>>> TUTAJ LISTA GMIN/PLACÓWEK KTÓRE PODPISAŁY UMOWĘ)
  2. udział płatny  – cena 125 zł /os. (nauczyciele z gmin/placówek, które nie mają podpisanej umowy z PCDN).
    UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ

Warunki zapisów na szkolenie on-line: Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z WARUNKAMI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH W RAMACH WSPOMAGANIA NAUCZYCIELI. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z przeczytaniem i akceptacją warunków uczestnictwa.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:

Phone

505 981 381

Email

info@odz.edu.pl