SZKOLENIE ON-LINE DLA PRZEDSZKOLI ORAZ EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Temat: Figlarne pomysły na czytanie i liczenie – prezentacja metod i działań aktywizujących dla dzieci (5-6 latki, uczniowie kl.1-3)

Rozpoczęcie

27 października 2020 - 18:15

Zakończenie

27 października 2020 - 19:45

Adres

webinar   Zobacz mapę

SZKOLENIE Z ZAKRESU KSZTAŁTOWANIA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH


Temat webinaru: Figlarne pomysły na czytanie i liczenie – prezentacja metod i działań aktywizujących dla dzieci (5-6 latki, uczniowie kl.1-3)

Adresaci szkolenia on-line: Nauczyciele wychowania przedszkolnego, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciele świetlic, chcący wzbogacić swój warsztat pracy.

Czas trwania: 2 godz. dydaktyczne

Cele szkolenia: Na webinarze uczestnikom zostaną zaprezentowane ciekawe pomysły metod aktywizujących przydatnych w nauczaniu czytania i liczenia. Stosowanie metod aktywizujących przez nauczycieli, stwarza dzieciom możliwość uczenie się poprzez poznawanie, działanie, przeżywanie i odkrywanie. Na szkoleniu uczestnicy oprócz poznania wybranych metody i techniki aktywizujących dowiedzą się, jak skutecznie wykorzystać je w zabawach i ćwiczeniach aby stymulować rozwój dziecka w zakresie kompetencji językowych i matematycznych.

Prowadzenie: Kalina Stafaniak – doświadczony nauczyciel, terapeuta pedagogiczny, logopeda i szkoleniowiec. Propagatorka i edukatorka metody daltońskiej.

Miejsce: szkolenie on-line na platformie ClickMeeting

Zaświadczenie uczestnictwa: po każdym szkoleniu on-line, Uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu. Zaświadczenia wysyłane są w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.


Cena udziału w webinarze w ramach wspomagania nauczycieli: Cena jest zależna od od tego czy placówka/gmina ma podpisaną umowę z PCDN:

  1. udział bezpłatny  – Jeśli placówka/lub Gmina zawarła umowę z PCDN,  udział w szkoleniach on-line z  kategorii ‘wspomaganie nauczycieli’  jest dla nauczyciela tej placówki/gminy bezpłatny.
    UWAGA!  jeśli nie jesteś pewien, czy placówka/gmina  ma podpisaną  umowę z PCDN sprawdź  >>>> TUTAJ LISTA GMIN/PLACÓWEK KTÓRE PODPISAŁY UMOWĘ)
  2. udział płatny  – cena 125 zł /os. (nauczyciele z gmin/placówek, które nie mają podpisanej umowy z PCDN).
    UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ

Warunki zapisów na szkolenie on-line: Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z WARUNKAMI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH W RAMACH WSPOMAGANIA NAUCZYCIELI. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z przeczytaniem i akceptacją warunków uczestnictwa.

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami:

Phone

505 981 381

Email

info@odz.edu.pl