SZKOLENIE ON-LINE DLA PRZEDSZKOLI ORAZ EDUKACJI WCZESNOSZKOLNEJ

Temat: Figlarne pomysły na czytanie i liczenie – prezentacja metod i działań aktywizujących dla dzieci (5-6 latki, uczniowie kl.1-3)

Rozpoczęcie

27 października 2020 - 18:15

27 października 2020 - 19:45

webinar   Zobacz mapę

SZKOLENIE Z ZAKRESU KSZTAŁTOWANIA KOMPETENCJI KLUCZOWYCH

Temat webinaru: Figlarne pomysły na czytanie i liczenie – prezentacja metod i działań aktywizujących dla dzieci (5-6 latki, uczniowie kl.1-3)

Adresaci szkolenia on-line: Nauczyciele wychowania przedszkolnego, nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej, nauczyciele świetlic, chcący wzbogacić swój warsztat pracy.

Cele szkolenia: Na webinarze uczestnikom zostaną zaprezentowane ciekawe pomysły metod aktywizujących przydatnych w nauczaniu czytania i liczenia. Stosowanie metod aktywizujących przez nauczycieli, stwarza dzieciom możliwość uczenie się poprzez poznawanie, działanie, przeżywanie i odkrywanie. Na szkoleniu uczestnicy oprócz poznania wybranych metody i techniki aktywizujących dowiedzą się, jak skutecznie wykorzystać je w zabawach i ćwiczeniach aby stymulować rozwój dziecka w zakresie kompetencji językowych i matematycznych.

Prowadzenie: Kalina Stafaniak – doświadczony nauczyciel, terapeuta pedagogiczny, logopeda i szkoleniowiec. Propagatorka i edukatorka metody daltońskiej.

1. udział bezpłatny  – Jeśli placówka/lub Gmina zawarła umowę z PCDN,  udział w szkoleniach on-line z  kategorii ‘wspomaganie nauczycieli’  jest dla nauczyciela tej placówki/gminy bezpłatny.
    UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: