SZKOLENIE ON-LINE DLA PRZEDSZKOLI

Temat: Ćwiczenia i zabawy logopedyczne stymulujące rozwój mowy u dzieci w wieku przedszkolnym.

Rozpoczęcie

7 grudnia 2020 - 17:00

7 grudnia 2020 - 18:30

webinar   Zobacz mapę

SZKOLENIE Z ZAKRESU PRACY Z DZIECKIEM/UCZNIEM ZE SPECJALNYMI POTRZEBAMI EDUKACYJNYMI

Temat webinaru: Ćwiczenia i zabawy logopedyczne stymulujące rozwój mowy u dzieci w wieku przedszkolnym

Adresaci szkolenia on-line: Nauczyciele wychowania przedszkolnego, logopedzi, nauczyciele prowadzący wczesne wspomaganie rozwoju oraz rewalidację.

Cele szkolenia: Celem szkolenie jest Poszerzenie warsztatu pracy uczestników w zakresie wspierania rozwoju mowy u dzieci w wieku przedszkolnym. Na webinarze uczestnicy poznają zestaw przydatnych zabaw i ćwiczeń logopedycznych (przykłady ćwiczeń oddechowych, logorytmicznych, słuchowych,fonacyjnych), które usprawniające narządy artykulacyjne i stymulują mowę dziecka oraz rozwijają funkcje językowe.

Prowadzenie: Kalina Stafaniak – doświadczony nauczyciel, terapeuta pedagogiczny, logopeda i szkoleniowiec. Propagatorka i edukatorka metody daltońskiej.

1. udział bezpłatny  – Jeśli placówka/lub Gmina zawarła umowę z PCDN,  udział w szkoleniach on-line z  kategorii ‘wspomaganie nauczycieli’  jest dla nauczyciela tej placówki/gminy bezpłatny.
    UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ

Masz pytanie? Skontaktuj się z nami: