"Przedszkolak dobrze przygotowany do szkoły": Rozwój poznawczy

Szkolenie powstało na bazie wieloletnich doświadczeń nauczyciela wychowania przedszkolnego - Pani Marleny Marszałek, która została nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i zaczęła pracę z uczniami klasy pierwszej.

23 kwietnia 2024 - 18:00

23 kwietnia 2024 - 19:30

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej umowy z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Adresaci szkolenia: Szkolenie adresowane jest do nauczycieli wychowania przedszkolnego, a szczególnie dedykowany jest wychowawcom dzieci 5- i 6-letnich.

Cel szkolenia: Szkolenie powstało na bazie wieloletnich doświadczeń nauczyciela wychowania przedszkolnego – Pani Marleny Marszałek, która  została nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i zaczęła pracę z uczniami klasy pierwszej. Przejście z przedszkola do szkoły zainspirowało ją do przygotowania szkolenia, którego zadaniem jest odpowiedź na pytanie: jak dobrze przygotować dzieci przedszkolne do nauki w szkole?

Program szkolenia:

W trzeciej części szkolenia zostanie omówiony rozwój poznawczy dzieci. Zostaną zaprezentowane sprawdzone pomysły na zajęcia, zabawy i ćwiczenia w zakresie: uwagi, pamięci i koncentracji, percepcji wzrokowej i słuchowej, sprawności matematycznych i myślenia przyczynowo-skutkowego.

Prowadzenie: Szkolenie poprowadzi Marlena Marszałek – nauczyciel edukacji wczesnoszkolnej oraz wychowania przedszkolnego, trener-szkoleniowiec, trener rozwoju kreatywności, trener kompetencji miękkich oraz tutor przedszkolny i oligofrenopedagog, a także terapeuta pedagogiczny

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje na adres mailowy link do pobrania imiennego zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf . Materiały wysyłamy na maile uczestników w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ

Polub też nasz  fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.

2. udział płatny  – cena 96 zł /os. (nauczyciele z gmin/placówek, które nie mają podpisanej umowy z PCDN).
  3. UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej z nami umowy zapisz się na to szkolenie >>> TUTAJ
  4. Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły>>> TUTAJ

WIĘCEJ INFORMACJI

Website