Praktyczne wskazówki do pracy na lekcji z uczniem z ZA

Dzięki udziałowi w webinarium uczestnicy otrzymają przede wszystkim praktyczne wskazówki i pomysły na prowadzenie lekcji z uczniem z ZA. Dowiedzą się także na co zwracać szczególną uwagę w trakcie pracy z uczniem z ZA aby 0siągnął jak najlepsze rezultaty.

13 października 2022 - 18:00

13 października 2022 - 19:30

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej umowy z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023: Podnoszenie jakości kształcenia oraz dostępności i jakości wsparcia udzielanego dzieciom i uczniom w przedszkolach i szkołach ogólnodostępnych i integracyjnych.

Adresaci szkolenia:

Szkolenie skierowane jest do wszystkich nauczycieli nie będących pedagogami specjalnymi, a którzy pracują z uczniami z Zespołem Aspergera.

Cel szkolenia:

Dzięki udziałowi w webinarium uczestnicy otrzymają przede wszystkim praktyczne wskazówki i pomysły na  prowadzenie lekcji z uczniem z ZA.  Dowiedzą się  także na co zwracać szczególną uwagę w trakcie pracy z uczniem z ZA aby 0siągnął jak najlepsze rezultaty.

Prowadzenie: Magdalena Bielenin – Doświadczony oligofrenopedagog, logopeda, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju.  Jest ona również wieloletnim pracownikiem Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Szkoły Specjalnej w Bielsku-Białej. Jest ponadto doświadczonym szkoleniowcem, od wielu lat współpracującym z PCDN P-IN, a także wykładowcą na studiach podyplomowych, na kierunkach związanych z pedagogiką specjalną.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ

Polub też nasz fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną imienne zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf oraz materiały. Materiały wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.

2. udział płatny  – cena 76 zł /os. (nauczyciele z gmin/placówek, które nie mają podpisanej umowy z PCDN).
  3. UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej z nami umowy zapisz się na to szkolenie >>> TUTAJ
  4. Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ

Website

www.odz.edu.pl