"Notatki nie muszą być nudne"- kreatywne notatki na lekcji

Na szkoleniu uczestnicy nauczą się jak pracować z uczniami, tak aby mogli oni zacząć uczyć się już na lekcji przy sporządzaniu notatki.  

Start

16 maja 2023 - 18:00

Zakończenie

16 maja 2023 - 19:30

Adres

webinarium na żywo   View map

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej umowy z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023: Podnoszenie jakości kształcenia oraz dostępności i jakości wsparcia udzielanego dzieciom i uczniom w przedszkolach i szkołach ogólnodostępnych i integracyjnych.

Adresaci szkolenia: nauczyciele szkół podstawowych wszystkich poziomów nauczania.

Cel szkolenia: Na szkoleniu uczestnicy nauczą się jak pracować z uczniami, tak aby mogli oni zacząć uczyć się już na lekcji przy sporządzaniu notatki.  

1. Co wybrać notowanie linearne czy graficzne, a może materiały ksero i karty pracy, zeszyty ćwiczeń?

2. Uczenie się za pomocą notatek wizualnych: mapy myśli, metody graficznej wg V.Birkenbihl,  sketchnotingu, lapbooka i leporello. 

3. Dlaczego twój mózg kocha ręczne pismo, a ty doskonale pamiętasz informacje? 

Prowadzenie: Anna Rohm – doświadczony nauczyciel, metodyk i szkoleniowiec.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje na adres mailowy link do pobrania imiennego zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf . Materiały wysyłamy na maile uczestników w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.


Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz  fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.


Cena udziału w webinarze w ramach wspomagania nauczycieli: Cena jest zależna od od tego czy placówka/gmina ma podpisaną umowę z PCDN:

  1. udział bezpłatny  – Jeśli placówka/lub Gmina zawarła umowę z PCDN,  udział w szkoleniach on-line z  kategorii ’wspomaganie nauczycieli’  jest dla nauczyciela tej placówki/gminy bezpłatny.
    UWAGA!  jeśli nie jesteś pewien, czy placówka/gmina  ma podpisaną  umowę z PCDN sprawdź  >>>> TUTAJ LISTA GMIN/PLACÓWEK KTÓRE PODPISAŁY UMOWĘ)
  2. udział płatny  – cena 82 zł /os. (nauczyciele z gmin/placówek, które nie mają podpisanej umowy z PCDN).
  3. Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ

Warunki zapisów na szkolenie on-line: Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z WARUNKAMI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH W RAMACH WSPOMAGANIA NAUCZYCIELI. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z przeczytaniem i akceptacją warunków uczestnictwa

MORE DETAIL

Website

www.odz.edu.pl

Phone

505 981 381

Email

info@odz.edu.pl