Nauczyciel odbywający przygotowanie do zawodu nauczyciela (awans na mianowanego po nowemu)

17 kwietnia 2023 - 18:00

17 kwietnia 2023 - 19:30

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej umowy z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Adresaci szkolenia:

Nauczyciel szkół i placówek odbywający przygotowanie do zawodu nauczyciela wg nowych przepisów

Cel szkolenia: Szkolenie ma na celu pomoc nauczycielowi w pisaniu planu rozwoju zawodowego i jego modyfikacji, a także prawidłowej interpretacji nowego rozporządzenia w sprawie awansu i innych aktów prawnych, oraz przygotowanie się do przebiegu i dokumentacji stażu.

Zawartość szkolenia:

1.Na webinarium uczestnicy zapoznają się z procedurami awansu zawodowego w świetle najnowszych przepisów, zostanie krótko omówiona podstawa prawna oraz zasady ubiegania się o stopień awansu.

2. Na webinarium zostanie również omówiony plan rozwoju zawodowego.

3. Będzie również przewidziany czas na konsultacje i pytania indywidualne do eksperta.

Prowadzenie: Jolanta Barszcz-Skowronek – ekspert MEN ds. awansu zawodowego nauczycieli, doświadczony trener i coach.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje na adres mailowy link do pobrania imiennego zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf . Materiały wysyłamy na maile uczestników w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.

Polub też nasz  fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ

2. udział płatny  – cena 82 zł /os. (nauczyciele z gmin/placówek, które nie mają podpisanej umowy z PCDN).
  3. UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej z nami umowy zapisz się na to szkolenie >>> TUTAJ
  4. Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły>>> TUTAJ

Website

www.odz.edu.pl