„Jesień, zima” - formy dekoracyjne i użytkowe z papieru

Podczas szkolenia zostaną przedstawione przykłady prac możliwych do wykonania przez dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a także zabaw: manipulacyjnych, konstrukcyjnych, dydaktycznych, muzyczno-ruchowych, integracyjnych i z elementami dramy, w których znajdą zastosowanie przygotowane rekwizyty.

27 października 2022 - 18:00

27 października 2022 - 19:30

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej umowy z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023: Podnoszenie jakości kształcenia oraz dostępności i jakości wsparcia udzielanego dzieciom i uczniom w przedszkolach i szkołach ogólnodostępnych i integracyjnych.

Adresaci szkolenia:

nauczyciele edukacji przedszkolnej i wczesnoszkolnej, nauczyciele współorganizujący proces kształcenia, wychowawcy świetlic, studenci.

Cel szkolenia:

W dobie przesytu zabawek, które nie wymagają od dzieci kreatywności, wyobraźni, warto pokazywać im przedmioty codziennego użytku i ogólnodostępne materiały jako tworzywo, z którego mogą „wyczarować” różne formy użytkowe (przyborniki, zabawki, upominki itp.) oraz dekoracyjne do wykorzystania w placówce i w domu.

Prowadzenie: dr Iwona Wendreńska oligofrenopedagog, szkoleniowiec oraz wykładowca UŚ;
mgr Anna Kaszyca –
szkoleniowiec, nauczyciel Montessori, psychoterapeutka Gestalt, pedagog specjalny.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ

Polub też nasz fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną imienne zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf oraz materiały. Materiały wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.

2. udział płatny  – cena 76 zł /os. (nauczyciele z gmin/placówek, które nie mają podpisanej umowy z PCDN).
  3. UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej z nami umowy zapisz się na to szkolenie >>> TUTAJ
  4. Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ

Website

www.odz.edu.pl