Efektywna współpraca z rodzicami. (Rodzic unikający kontaktu, rodzic nastawiony roszczeniowo)

Na webinarium prowadząca - psycholog Karolina Pilch udzieli uczestnikom wskazówek jak efektywnie współpracować z tak zwanym "rodzicem trudnym" ,unikającym kontaktów,  nastawionym roszczeniowo.

Start

16 maja 2022 - 18:00

Zakończenie

16 maja 2022 - 19:30

Adres

webinarium na żywo   View map

Adresaci szkolenia on-line:

nauczyciele wszystkich etapów nauczania

Czas trwania:

2 godz. dydaktyczne

Cele szkolenia:

Na webinarium prowadząca – psycholog Karolina Pilch udzieli uczestnikom wskazówek jak efektywnie współpracować z tak zwanym „rodzicem trudnym” ,unikającym kontaktów,  nastawionym roszczeniowo.

Prowadzenie:

Karolina Pilch – Szkoleniowiec, doświadczony psycholog i terapeuta pedagogiczny

Zaświadczenie uczestnictwa:

po każdym szkoleniu on-line, Uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu oraz materiały. 


Cena udziału w webinarze w ramach wspomagania nauczycieli: Cena jest zależna od od tego czy placówka/gmina ma podpisaną umowę z PCDN:

  1. udział bezpłatny  – Jeśli placówka/lub Gmina zawarła umowę z PCDN,  udział w szkoleniach on-line z  kategorii ’wspomaganie nauczycieli’  jest dla nauczyciela tej placówki/gminy bezpłatny.
    UWAGA!  jeśli nie jesteś pewien, czy placówka/gmina  ma podpisaną  umowę z PCDN sprawdź  >>>> TUTAJ LISTA GMIN/PLACÓWEK KTÓRE PODPISAŁY UMOWĘ)
  2. udział płatny  – cena 76 zł /os. (nauczyciele z gmin/placówek, które nie mają podpisanej umowy z PCDN).
    UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ

Warunki zapisów na szkolenie on-line: Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać się z WARUNKAMI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH W RAMACH WSPOMAGANIA NAUCZYCIELI. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z przeczytaniem i akceptacją warunków uczestnictwa.

MORE DETAIL

Phone

505 981 381

Email

info@odz.edu.pl