Efektywna współpraca z rodzicami. (Rodzic unikający kontaktu, rodzic nastawiony roszczeniowo)

Na webinarium prowadząca - psycholog Karolina Pilch udzieli uczestnikom wskazówek jak efektywnie współpracować z tak zwanym "rodzicem trudnym" ,unikającym kontaktów,  nastawionym roszczeniowo.

16 maja 2022 - 18:00

16 maja 2022 - 19:30

Adresaci szkolenia on-line:

nauczyciele wszystkich etapów nauczania

Czas trwania:

2 godz. dydaktyczne

Cele szkolenia:

Na webinarium prowadząca – psycholog Karolina Pilch udzieli uczestnikom wskazówek jak efektywnie współpracować z tak zwanym „rodzicem trudnym” ,unikającym kontaktów,  nastawionym roszczeniowo.

Prowadzenie:

Karolina Pilch – Szkoleniowiec, doświadczony psycholog i terapeuta pedagogiczny

Zaświadczenie uczestnictwa:

po każdym szkoleniu on-line, Uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu oraz materiały.

2. udział płatny  – cena 76 zł /os. (nauczyciele z gmin/placówek, które nie mają podpisanej umowy z PCDN).
    UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ