"Canva w praktyce" - jak przygotować ciekawe prezentacje?

19 października 2022 - 18:00

19 października 2022 - 19:30

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej umowy z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023: Rozwijanie umiejętności metodycznych nauczycieli w zakresie prawidłowego i skutecznego wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych w procesach edukacyjnych.

Adresaci szkolenia: nauczyciele wychowania przedszkolnego oraz nauczyciele SP

Cel szkolenia: Nauczyciele w przedszkolu i szkole przygotowują mnóstwo materiałów i pomocy wykorzystywanych w procesie dydaktycznym.  Podczas webinaru uczestnicy zobaczą w praktyce jak korzystając z aplikacji Canva można przygotować ciekawą i atrakcyjną wizualnie prezentacje i dostosować ją do swoich własnych potrzeb.

Prowadzenie: Paulina Paleczna-Brzuska, doświadczony nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny i terapeuta. Pasjonatka nowych technologii i praktyk oceniania kształtującego.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ

Polub też nasz fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną imienne zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf oraz materiały. Materiały wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.

2. udział płatny  – cena 76 zł /os. (nauczyciele z gmin/placówek, które nie mają podpisanej umowy z PCDN).
  3. UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej z nami umowy zapisz się na to szkolenie >>> TUTAJ
  4. Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ

Website

www.odz.edu.pl