Bezpłatne programy do tworzenia animacji edukacyjnych

27 października 2021 - 17:30

End

27 października 2020 - 19:00

Address

SZKOLENIE Z ZAKRESU STOSOWANIA I WYKORZYSTANIA TIK W PRACY NAUCZYCIELA

Temat webinaru: Bezpłatne programy do tworzenia animacji edukacyjnych

Adresaci szkolenia on-line: nauczyciele wszystkich etapów kształcenia chcący podnieść swoje umiejętności w zakresie wykorzystywania nowych technologii w nauczaniu.

Czas trwania: 2 godz. dydaktyczne.

Cele szkolenia: Rozwijanie kompetencji cyfrowych nauczycieli.

Zawartość szkolenia: Na webinarium uczestnicy poznają wybrane bezpłatne programy do tworzenia animacji edukacyjnych.

Prowadzenie: Sebastian Polok – doświadczony szkoleniowiec w zakresie nowych technologii i nauczyciel informatyki.

Zaświadczenie uczestnictwa: po każdym szkoleniu on-line, Uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu.

UWAGA! Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ