Awans na nauczyciela dyplomowanego po nowemu. Procedury i praktyka awansu zawodowego w świetle najnowszych przepisów

Szkolenie ma na celu pomoc nauczycielowi w pisaniu planu rozwoju zawodowego i jego modyfikacji, a także prawidłowej interpretacji nowego rozporządzenia w sprawie awansu i innych aktów prawnych, oraz przygotowanie się do przebiegu i dokumentacji stażu.

12 października 2022 - 18:00

12 października 2022 - 19:30

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej umowy z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Adresaci szkolenia:

nauczyciele mianowani różnych typów szkół/placówek

Cel szkolenia:   Szkolenie ma na celu pomoc nauczycielowi w pisaniu planu rozwoju zawodowego i jego modyfikacji, a także prawidłowej interpretacji nowego rozporządzenia w sprawie awansu i innych aktów prawnych, oraz przygotowanie się do przebiegu i dokumentacji stażu.

Zawartość szkolenia:

• Na webinarium uczestnicy zapoznają się z procedurami awansu zawodowego w świetle najnowszych przepisów, zostanie krótko omówiona podstawa prawna oraz zasady ubiegania się o stopień awansu.
  • Na webinarium zostanie również omówiony plan rozwoju zawodowego.
  • Będzie również przewidziany czas na konsultacje i pytania indywidualne do eksperta.

Prowadzenie: Jolanta Barszcz-Skowronek – ekspert MEN ds. awansu zawodowego nauczycieli, doświadczony trener i coach.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ

Polub też nasz fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną imienne zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf oraz materiały. Materiały wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.

Cena udziału w webinarze w ramach wspomagania nauczycieli: Cena jest zależna od od tego czy placówka/gmina ma podpisaną umowę z PCDN:

1. udział bezpłatny  – Jeśli placówka/lub Gmina zawarła umowę z PCDN,  udział w szkoleniach on-line z  kategorii ’wspomaganie nauczycieli’  jest dla nauczyciela tej placówki/gminy bezpłatny.
    UWAGA!  jeśli nie jesteś pewien, czy placówka/gmina  ma podpisaną  umowę z PCDN sprawdź  >>>> TUTAJ LISTA GMIN/PLACÓWEK KTÓRE PODPISAŁY UMOWĘ)
  2. udział płatny  – cena 76 zł /os. (nauczyciele z gmin/placówek, które nie mają podpisanej umowy z PCDN).
  3. UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej z nami umowy zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ
  4. Istnieje możliwość wykupu przez placówkę/gminę w dowolnym momencie trwania roku szkolnego pakietu bezpłatnych szkoleń. Szczegóły >>> TUTAJ

Warunki zapisów na szkolenie on-line: Przed wysłaniem zgłoszenia należy zapoznać sięWARUNKAMI UCZESTNICTWA W SZKOLENIACH W RAMACH WSPOMAGANIA NAUCZYCIELI. Wysłanie zgłoszenia jest równoznaczne z przeczytaniem i akceptacją warunków uczestnictwa.

Website

www.odz.edu.pl