Zastosowanie tablicy multimedialnej na zajęciach w klasach 1-3

Na webinarium uczestnicy poznają zbiór ciekawych i prostych narzędzi oraz stron i aplikacji, które nauczyciel może zastosować na lekcji korzystając z tablicy multimedialnej.

START:
28 marca 2023
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
82.00

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina  ma podpisaną umowę z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023: Rozwijanie umiejętności metodycznych nauczycieli w zakresie prawidłowego i skutecznego wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych w procesach edukacyjnych.

Adresaci szkolenia: Nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej zainteresowani wzbogaceniem swojego warsztatu pracy i korzystaniem z TIK .

Cel szkolenia: Jak wykorzystać w pełni potencjał tablicy multimedialnej na zajęciach w klasach 1-3? Na to pytania na webinarium odpowie Paulina Paleczny-Brzuska. Zapozna uczestników ze zbiorem ciekawych i prostych narzędzi, stron oraz aplikacji, które nauczyciel może zastosować na lekcji korzystając z tablicy multimedialnej.

Termin szkolenia: 28.03.2023
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00-19:30)
Forma: Szkolenie on-line na żywo
Koszt szkolenia: 82 zł

Prowadzenie: Paulina Paleczna-Brzuska – doświadczony nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny i terapeuta. Pasjonatka nowych technologii i praktyk oceniania kształtującego.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje na adres mailowy link do pobrania imiennego zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf . Materiały wysyłamy na maile uczestników w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.


Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.