"Twórz, graj, ucz się": Wprowadzenie do projektowania planszowych gier matematycznych

W trakcie szkolenia uczestnicy wprowadzeni zostaną w świat kreatywnego projektowania planszowych gier, które pomogą wzmocnić umiejętności matematyczne uczniów i rozwijać ich logiczne myślenie. Spotkanie będzie pełne praktycznych wskazówek dotyczących tworzenia gier, od prostych koncepcji po bardziej zaawansowane projekty.

START:
8 listopada 2023
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
96.00

INSTRUCTORS:

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina ma podpisaną umowę z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Adresaci szkolenia: nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i nauczyciele matematyki na niższych etapach nauczania.

Cel szkolenia: Szkolenie dedykowany jest nauczycielom poszukującym inspiracji w tworzeniu i wykorzystywaniu planszowych gier matematycznych w klasie. Podczas webinarium prowadząca szkolenie Paulina Paleczna -Brzuska odkryje przed uczestnikami magię matematyki, która ożywa na planszy, zachęcając uczniów do aktywnego uczenia się.

W trakcie szkolenia uczestnicy wprowadzeni zostaną także w świat kreatywnego projektowania planszowych gier, które pomogą wzmocnić umiejętności matematyczne uczniów i rozwijać ich logiczne myślenie. Spotkanie będzie pełne praktycznych wskazówek dotyczących tworzenia gier, od prostych koncepcji po bardziej zaawansowane projekty.

Zapraszamy po dawkę inspiracji o możliwościach planszowych gier matematycznych, aby odkryć, jak wciągnąć uczniów w fascynującą przygodę z matematyką.

Termin szkolenia: 08.11.2023
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00 – 19:00)
Koszt szkolenia: 96 zł

Prowadzenie: Paulina Paleczna-Brzuska – doświadczony nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny i terapeuta. Pasjonatka nowych technologii i praktyk oceniania kształtującego.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną imienne zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf oraz materiały. Zaświadczenia i materiały wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.