„Warsztat pracy oligofrenopedagoga." Zabawy przez eksperyment w edukacji uczniów z niepełnosprawnością intelektualną

Podczas szkolenia prowadząca spróbuje udowodnić rolę eksperymentu wykorzystywaną w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością, zaprezentuje przykłady ciekawych i efektywnych doświadczeń, które można przeprowadzić w szkole i w przedszkolu, ale także podczas warsztatów dla uczniów z orzeczeniem

START:
5 października 2022
CZAS TRWANIA:
2 godziny zegarowe
CENA
76.00

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo
Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023: Podnoszenie jakości kształcenia oraz dostępności i jakości wsparcia udzielanego dzieciom i uczniom w przedszkolach i szkołach ogólnodostępnych i integracyjnych.

Adresaci szkolenia: nauczyciele oligofrenopedagodzy, terapeuci pedagogiczni, psycholodzy, pedagodzy, inni pedagodzy specjalni.

Cel szkolenia: Badając otoczenie za pośrednictwem wszystkich zmysłów, pobudzamy naszą ciekawość, kształtujemy wyobrażenie o najbliższym otoczeniu, poznajemy i doświadczamy rzeczy, o których istnieniu nie zdawaliśmy sobie spraw, lepiej zapamiętujemy i chętniej skupiamy uwagę na omawianej tematyce. 

Podczas szkolenia prowadząca spróbuje udowodnić rolę eksperymentu wykorzystywaną w pracy z dziećmi z niepełnosprawnością. Ponadto zaprezentuje przykłady ciekawych i efektywnych doświadczeń, które można przeprowadzić w szkole i w przedszkolu, ale także podczas warsztatów dla uczniów z orzeczeniem.

Termin szkolenia: 05.10.2022
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00-19:30)
Forma: Szkolenie on-line na żywo
Koszt szkolenia: 76 zł

Prowadzenie: dr Marta Koplejewska popularyzatorka nauki w Uniwersytetach Dziecięcych, doświadczony terapeuta integracji sensorycznej, wczesnego wspomagania, oligofrenopedagog, trener, nauczyciel.

Zaświadczenie uczestnictwa: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu oraz materiały, w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz  fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.