Taniec i rytmika. Zabawy muzyczno-ruchowe w przedszkolu i klasach I-III

Na webinarium uczestnicy poznają sprawdzone pomysły na zabawy z wykorzystaniem muzyki oraz przykładowe układy taneczne do wykorzystania podczas występów okolicznościowych. Dowiedzą się również jaki wpływ ma muzyki na rozwój dzieci, a także dlaczego zajęcia rytmiczne są tak ważne.

START:
21 listopada 2022
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
76.00

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo
Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023: Podnoszenie jakości kształcenia oraz dostępności i jakości wsparcia udzielanego dzieciom i uczniom w przedszkolach i szkołach ogólnodostępnych i integracyjnych.

Adresaci szkolenia:

Szkolenie „Taniec i rytmika” kierujemy do nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej zainteresowanych wzbogaceniem swojego warsztatu pracy.

Cel szkolenia:

Na szkoleniu „Taniec i rytmika” uczestnicy dowiedzą się jaki wpływ ma muzyki na rozwój dzieci, a także dlaczego zajęcia rytmiczne są tak ważne. Prowadząca Marlena Marszałek, szkoleniowiec i czynny nauczyciel wychowania przedszkolnego, pokaże również uczestnikom sprawdzone pomysły na zabawy z wykorzystaniem muzyki. Uczestnicy poznają również przykładowe układy taneczne do wykorzystania podczas występów okolicznościowych.

Zawartość szkolenia:

1. Wpływ muzyki na rozwój dzieci.
2. Dlaczego zajęcia rytmiczne są ważne.
3. Zabawy z muzyką:
– interaktywne,
– rozwijające koordynację wzrokowo-ruchową
– z wykorzystaniem instrumentów muzycznych,
– z wykorzystaniem sprzętów nietypowych,
– aktywne słuchanie muzyki,
– relaksacja.
4. Przykładowe układy taneczne do wykorzystania podczas występów okolicznościowych.

Termin szkolenia: 21.11.2022
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00 – 19:30)
Koszt szkolenia: 76 zł

Prowadzenie: Szkolenie poprowadzi Marlena Marszałek – nauczyciel wychowania przedszkolnego, trener-szkoleniowiec, trener rozwoju kreatywności, trener kompetencji miękkich oraz tutor przedszkolny i oligofrenopedagog, a także terapeuta pedagogiczny.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną imienne zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf oraz materiały. Zaświadczenia i materiały wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.