Spektrum autyzmu - wskazówki do pracy z dzieckiem w przedszkolu

Webinarium skierowane jest do nauczycieli pracujących z w przedszkolu z dziećmi ze spektrum autyzmu. Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznych wskazówek dotyczących wspomagania funkcjonowania dzieci z ASD w przedszkolu.

START:
29 kwietnia 2025
CZAS TRWANIA:
1,5 h
CENA
96.00

INSTRUCTORS:

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina ma podpisaną umowę
z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ


Szkolenie wpisuje się w realizację – Priorytetu MEN na rok szkolny 2024/2025:

Wspieranie dobrostanu dzieci i młodzieży, ich zdrowia psychicznego. Rozwijanie u uczniów i wychowanków empatii i wrażliwości na potrzeby innych. Podnoszenie jakości edukacji włączającej i umiejętności pracy z zespołem zróżnicowanym.

Adresaci szkolenia:  zainteresowani nauczyciele, terapeuci pedagogiczni, pedagodzy specjalni.

Cel szkolenia: Webinarium skierowane jest do nauczycieli pracujących z w przedszkolu z dziećmi ze spektrum autyzmu. Celem szkolenia jest przekazanie uczestnikom praktycznych wskazówek dotyczących wspomagania funkcjonowania dzieci z ASD w przedszkolu.

Program szkolenia:

  1. Rzeczywistość edukacyjna dziecka ze spektrum autyzmu.
  2. Wsparcie dziecka z ASD w przedszkolu: praktyczne wskazówki.

Termin szkolenia: 29.04.2025
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00-19:30)
Forma: szkolenie 0n-line w czasie rzeczywistym
Cena: 96 zł

Prowadzenie: Szkolenie poprowadzi Magdalena Bielenin – doświadczony oligofrenopedagog, logopeda, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju. Wieloletni pracownik Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Szkoły Specjalnej w Bielsku-Białej. Doświadczony szkoleniowiec, wykładowca na studiach podyplomowych.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Imienne zaświadczenie uczestnictwa oraz materiały wysyłamy na maile uczestników w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.


Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz  fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.