"Jak działać by się na czas wyrabiać? "- czyli skuteczne zarządzanie czasem w pracy nauczyciela

IPET

Celem tego szkolenia jest pomoc nauczycielom w skutecznym zarządzaniu swoim czasem.  Na szkoleniu Olga Pośpiech - Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny wyjaśni jak ułożyć swoje działania aby "wyrabiać się na czas " i tym samym unikać frustracji oraz stresu.

START:
28 listopada 2023
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
96.00

INSTRUCTORS:

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina ma podpisaną umowę z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Adresaci szkolenia: Szkolenie adresowane jest do wszystkich nauczycieli, wychowawców, dyrektorów, psychologów, pedagogów, logopedów i inni specjalistów pracujących z dziećmi.

Cel szkolenia: 

Celem tego szkolenia jest pomoc nauczycielom w skutecznym zarządzaniu swoim czasem. Na szkoleniu Olga Pośpiech – Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny wyjaśni jak ułożyć swoje działania aby „wyrabiać się na czas ” i tym samym unikać frustracji oraz stresu.

Termin szkolenia: 28.11.2023
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00-19:30)
Forma: Szkolenie on-line na żywo
Koszt szkolenia: 96 zł

Prowadzenie: Olga Pośpiech Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców. Od 3 lat organizuje warsztaty i szkolenia. Pedagog. Wiedzę i doświadczenie zdobywała będąc przez 6 lat dyrektorką Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie. Absolwentka rocznego kursu nt. pedagogiki Marii Montessori dla przedszkoli, organizowanego przez Polski Instytut Montessori w Warszawie.  Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji i rozwoju osobistego. Mama dwóch chłopców w wieku wczesnoszkolnym, praktykująca Pozytywną Dyscyplinę od 4 lat. Prowadzi swoją stronę FB  @pozytywnieolgapospiech

Zaświadczenie uczestnictwa: Po każdym szkoleniu on-line uczestnik otrzymuje, drogą elektroniczną, imienne zaświadczenie uczestnictwa w webinarium w formie pdf oraz materiały. Zaświadczenie uczestnictwa oraz materiały szkoleniowe wysyłamy na maile uczestników w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.


Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz  fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.