"RytmoSongi”: autorskie warsztaty muzyczno-ruchowe (19.09.2020)

"RytmoSongi" to autorski warsztat oferujący zestaw narzędzi muzycznych na codzienne chwile w pracy z dziećmi. Warsztaty pomagają w rozwijaniu motoryki małej oraz dużej, poczucia rytmu, percepcji słuchowej.

ROZPOCZĘCIE:
19 września 2020
CZAS TRWANIA:
5 godzin dydydaktycznych

Adres

PCDN, ul. ks. Świeżego 8; 43-400 Cieszyn   Zobacz mapę

Kategorie

kursy doskonalące

RYTMOSONGI

Cel szkolenia: RytmoSongi” to warsztat oferujący to zestaw narzędzi muzycznych na codzienne chwile w pracy z dziećmi.Warsztaty pomagają w rozwijaniu motoryki małej oraz dużej, poczucia rytmu, percepcji słuchowej u dzieci. Stanowią podstawę do codziennego życia w przedszkolu i różnych imprez okolicznościowych. Cały warsztat oparty jest na autorskim materiale, a to oznacza, że uczestnicy otrzymają nowoczesne aranżacje wyprodukowane przez profesjonalistów,instrumentacje, ćwiczenia rytmiczne,tańce, rozgrzewki.

Adresaci szkolenia:

  • nauczyciele edukacji  przedszkolnej;

W programie:

  1. Nowoczesne aranżacje wyprodukowane przez profesjonalistów,
  2. instrumentacje,
  3. ćwiczenia rytmiczne,
  4. tańce,
  5. rozgrzewki.

Po szkoleniu każdy uczestnik otrzyma płytę CD, która nigdy nie trafi do sprzedaży ogólnej. Video – tańce oraz instrumentacje w wersji elektronicznej, tak aby każdy mógł sobie przypomnieć to co wykonywane było na szkoleniu oraz materiały pomocnicze w formie papierowej.

Prowadzenie: Noemi Lemańska pianistka, wokalistka, kompozytorka, absolwentka Uniwersytetu Śląskiego. Na co dzień aktywna nauczycielka rytmiki. Jej motto pracy: ”dawać dzieciom świetną jakość, za wszelką cenę.” Jej piosenki uzupełniają programy dziecięce w TV. 

UWAGA! Na warsztaty prosimy zabrać wygodny strój i obuwie sportowe oraz dowolny instrument perkusyjny (np.bębenek, tamburyno, shaker, pudełko akustyczne, trójkąt) może być własnej roboty.

Termin:  19.09.2020 w godzinach . 09:00 – 13:00

Koszt: 150 zł

Zaliczka: 95 zł (płatna do 7 dni roboczych od zapisu na kurs. Zaliczka nie obowiązuję w przypadku zgłoszenia płatności przelewem po szkoleniu przez placówkę).

Czas trwania: 5 godzin dydaktycznych w formie warsztatów.

Wszystkie informacje o warunkach płatności  i uczestnictwa w REGULAMINIE

Cena obejmuje udział w zajęciach, ,materiały  szkoleniowe w wersji elektronicznej, płytę CD, przerwy kawowe oraz certyfikat.

Zapraszamy na szkolenia – oto co od nas otrzymacie.

Posłuchaj naszych piosenek!!!Szkolenie skierowane do nauczycieli edukacji przedszkolnej oraz nauczycieli klas 1-3. Nasze szkolenia:https://muzykus.pl/szkolenia-143/

Opublikowany przez Muzykuś Niedziela, 26 stycznia 2020