Rozwijanie umiejętności czytania ze zrozumieniem u uczniów: Praktyczne narzędzia dla nauczycieli

Na szkoleniu zaprezentowane zostaną różnorodne strategie, narzędzia i praktyczne wskazówki, które pomogą nauczycielom w rozwijaniu umiejętności czytania ze zrozumieniem u uczniów.

START:
26 października 2023
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
96.00

INSTRUCTORS:

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina ma podpisaną umowy z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Adresaci szkolenia: nauczyciele edukacji wczesnoszkolnej i nauczyciele języka polskiego

Cel szkolenia: Webinarium skierowane jest do nauczycieli poszukujących skutecznych strategii wspomagania dzieci w czytaniu ze zrozumieniem. Podczas spotkania uczestnicy odkryją klucz do wsparcia rozwoju czytelnictwa u dzieci, umożliwiając im lepsze zrozumienie tekstu i pogłębione wnioskowanie.

Na szkoleniu zaprezentowane zostaną różnorodne strategie, narzędzia i praktyczne wskazówki, które pomogą nauczycielom w rozwijaniu umiejętności czytania ze zrozumieniem u uczniów. Uczestnicy dowiedzą się również,  jak budować techniki czytelnicze, jak rozwijać umiejętność wnioskowania i analizowania tekstu oraz jak stworzyć atrakcyjne i angażujące lekcje czytania.

Termin szkolenia: 26.10.2023
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00-19:30)
Forma: Szkolenie on-line na żywo
Koszt szkolenia: 96 zł

Prowadzenie: Paulina Paleczna-Brzuska – doświadczony nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny i terapeuta. Pasjonatka nowych technologii i praktyk oceniania kształtującego.

Zaświadczenie uczestnictwa: Po każdym szkoleniu on-line uczestnik otrzymuje, drogą elektroniczną, imienne zaświadczenie uczestnictwa w webinarium w formie pdf oraz materiały. Zaświadczenie uczestnictwa oraz materiały szkoleniowe wysyłamy na maile uczestników w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.


Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz  fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.