„Przedszkolaki kochają ruch." Zabawy usprawniające motorykę z wykorzystaniem elementów SI

Podczas webinarium uczestnicy zdobędą również wiedzę dotyczącą możliwości rozwojowych dziecka w danym wieku, dowiedzą się, jak zabawę z elementami SI wykorzystać w pracy z dzieckiem, a także jak wspomóc proces terapii przedszkolaka z zaburzeniami SI

START:
24 listopada 2022
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
76.00

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo
Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023: Podnoszenie jakości kształcenia oraz dostępności i jakości wsparcia udzielanego dzieciom i uczniom w przedszkolach i szkołach ogólnodostępnych i integracyjnych.

Adresaci szkolenia:

Nauczyciele wychowania przedszkolnego 

Cel szkolenia: Ruch jest nieodzowną formą zdrowego stylu życia. Aktywność fizyczna pobudza dojrzewanie układu nerwowego, a to z kolei przyspiesza rozwój motoryczności. Jakie formy aktywności sprawdzą się najlepiej?
Na to pytanie odpowie szkolenie prowadzone przez dr Martę Koplejewską, na którym przedstawi propozycje ćwiczeń i zabaw rozwijających i wzmacniających motorykę.
Podczas webinarium uczestnicy zdobędą również wiedzę dotyczącą możliwości rozwojowych dziecka w danym wieku, dowiedzą się, jak zabawę z elementami SI wykorzystać w pracy z dzieckiem, a także jak wspomóc proces terapii przedszkolaka z zaburzeniami SI.

Termin szkolenia: 24.11.2022
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00-19:30)
Forma: Szkolenie on-line na żywo
Koszt szkolenia: 76 zł

Prowadzenie: dr Marta Koplejewska popularyzatorka nauki w Uniwersytetach Dziecięcych, doświadczony terapeuta integracji sensorycznej, wczesnego wspomagania, oligofrenopedagog, trener, nauczyciel.

Zaświadczenie uczestnictwa: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu oraz materiały, w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz  fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.