Przedszkolak potrafi się skoncentrować

Na szkoleniu Marlena Marszałek pokaże uczestnikom sprawdzone pomysły na zabawy i ćwiczenia, które pomogą przedszkolakom się skupić.  Uczestnicy dowiedzą się także jakie czynniki warunkują umiejętność koncentracji uwagi u dziecka oraz z czego wynikają trudności z koncentracją

START:
24 października 2022
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
76.00

INSTRUCTORS:

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo
Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023: Podnoszenie jakości kształcenia oraz dostępności i jakości wsparcia udzielanego dzieciom i uczniom w przedszkolach i szkołach ogólnodostępnych i integracyjnych.

Adresaci szkolenia:

Szkolenie „Przedszkolak potrafi się skoncentrować” kierujemy do nauczycieli wychowania przedszkolnego zainteresowanych wzbogaceniem swojego warsztatu pracy.

Cel szkolenia:

Na szkoleniu „Przedszkolak potrafi się skoncentrować” uczestnicy poznają definicję uwagi, dowiedzą się jakie czynniki warunkują umiejętność koncentracji uwagi u dziecka oraz z czego wynikają trudności z koncentracją. Prowadząca szkolenie Marlena Marszałek pokaże również uczestnikom sprawdzone pomysły na zabawy i ćwiczenia, które pomogą przedszkolakom się skupić. 

Zawartość szkolenia:

1. Z czego wynikają trudności z koncentracją uwagi.
2. Czynniki warunkujące umiejętność koncentracji uwagi.
3. Zabawy i ćwiczenia, które pomogą przedszkolakom się skupić: paluszkowe, motoryki małej i dużej, poszerzające pole widzenia.

Termin szkolenia: 24.10.2022
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00 – 19:30)
Koszt szkolenia: 76 zł

Prowadzenie: Szkolenie poprowadzi Marlena Marszałek – nauczyciel wychowania przedszkolnego, trener-szkoleniowiec, trener rozwoju kreatywności, trener kompetencji miękkich oraz tutor przedszkolny i oligofrenopedagog, a także terapeuta pedagogiczny.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną imienne zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf oraz materiały. Zaświadczenia i materiały wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.