"Przedszkolak dobrze przygotowany do szkoły": Rozwój poznawczy

Szkolenie powstało na bazie wieloletnich doświadczeń nauczyciela wychowania przedszkolnego - Pani Marleny Marszałek, która została nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i zaczęła pracę z uczniami klasy pierwszej.

START:
23 kwietnia 2024
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
96.00

INSTRUCTORS:

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a Twoja placówka lub gmina, w której pracujesz ma podpisaną umowę z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Adresaci szkolenia: Szkolenie adresowane jest do nauczycieli wychowania przedszkolnego, a szczególnie dedykowany jest wychowawcom dzieci 5- i 6-letnich.

Cel szkolenia: Szkolenie powstało na bazie wieloletnich doświadczeń nauczyciela wychowania przedszkolnego – Pani Marleny Marszałek, która  została nauczycielem edukacji wczesnoszkolnej i zaczęła pracę z uczniami klasy pierwszej. Przejście z przedszkola do szkoły zainspirowało ją do przygotowania szkolenia, którego zadaniem jest odpowiedź na pytanie: jak dobrze przygotować dzieci przedszkolne do nauki w szkole?

Program szkolenia:

W trzeciej części szkolenia zostanie omówiony rozwój poznawczy dzieci. Zostaną zaprezentowane sprawdzone pomysły na zajęcia, zabawy i ćwiczenia w zakresie: uwagi, pamięci i koncentracji, percepcji wzrokowej i słuchowej, sprawności matematycznych i myślenia przyczynowo-skutkowego.

Termin szkolenia: 23.04.2024
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00 – 19:30)
Koszt szkolenia: 96 zł

Prowadzenie: Szkolenie poprowadzi Marlena Marszałek – nauczyciel wychowania przedszkolnego, trener-szkoleniowiec, trener rozwoju kreatywności, trener kompetencji miękkich oraz tutor przedszkolny i oligofrenopedagog, a także terapeuta pedagogiczny.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną imienne zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf oraz materiały. Zaświadczenia i materiały wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.