"Jak mieć dłuższy lont?" O złości i frustracji w pracy nauczyciela

frustracja

 Jeśli pracujesz z dziećmi w przedszkolu albo z uczniami w szkole lub poza nią i masz wrażenie, że zbyt często wpadasz w złość, często czujesz  poirytowanie, zmęczenie, frustrację i bezsilność w obliczu codziennych wyzwań zapraszamy do udziału w tym webinarium.

START:
23 listopada 2023
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
96.00

INSTRUCTORS:

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina  ma podpisaną umowę z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Adresaci szkolenia: Szkolenie adresowane jest do wszystkich nauczycieli, wychowawców, dyrektorów, psychologów, pedagogów, logopedów i inni specjalistów pracujących z dziećmi.

Cel szkolenia:  Celem tego szkolenia jest pomoc nauczycielom w radzeniu sobie z nadmiarem negatywnych emocji. Na szkoleniu Olga Pośpiech – Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny pomoże  zrozumieć, o czym mówią nasza złość i frustracja i do czego są one potrzebne. 

Na szkoleniu  zostanie poruszony także temat istoty stresu. Uczestnicy zastanowią się nad tym: czy na wszystko warto się złościć? Na szkoleniu prowadząca opowiem uczestnikom również o tym, jak nasza złość wpływa na emocje innych oraz podpowie jak mieć dłuższy lont i jak zadbać o siebie w dłuższej perspektywie.

Termin szkolenia: 23.11.2023
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00-19:30)
Forma: Szkolenie on-line na żywo
Koszt szkolenia: 96 zł

Prowadzenie: Olga Pośpiech Edukatorka Pozytywnej Dyscypliny dla nauczycieli przedszkolnych i szkolnych oraz rodziców. Od 3 lat organizuje warsztaty i szkolenia. Pedagog. Wiedzę i doświadczenie zdobywała będąc przez 6 lat dyrektorką Niepublicznego Przedszkola Neo Montessori Kids w Częstochowie. Absolwentka rocznego kursu nt. pedagogiki Marii Montessori dla przedszkoli, organizowanego przez Polski Instytut Montessori w Warszawie.  Ukończyła kursy i szkolenia z zakresu pedagogiki, psychologii, komunikacji i rozwoju osobistego. Mama dwóch chłopców w wieku wczesnoszkolnym, praktykująca Pozytywną Dyscyplinę od 4 lat. Prowadzi swoją stronę FB  @pozytywnieolgapospiech

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje na adres mailowy link do pobrania imiennego zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf . Materiały wysyłamy na maile uczestników w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.


Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz  fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.