„Jesień, zima” - formy dekoracyjne i użytkowe z papieru

Podczas szkolenia zostaną przedstawione przykłady prac możliwych do wykonania przez dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a także zabaw: manipulacyjnych, konstrukcyjnych, dydaktycznych, muzyczno-ruchowych, integracyjnych i z elementami dramy, w których znajdą zastosowanie przygotowane rekwizyty.

START:
27 października 2022
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
76.00

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo
Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023: Podnoszenie jakości kształcenia oraz dostępności i jakości wsparcia udzielanego dzieciom i uczniom w przedszkolach i szkołach ogólnodostępnych i integracyjnych.

Adresaci szkolenia: nauczyciele edukacji przedszkolnej, wczesnoszkolnej, pedagodzy specjalni, wychowawcy świetlic, studenci

Cel szkolenia: W dobie przesytu zabawek, które nie wymagają od dzieci kreatywności, wyobraźni, warto pokazywać im przedmioty codziennego użytku i ogólnodostępne materiały jako tworzywo, z którego mogą „wyczarować” różne formy użytkowe (przyborniki, zabawki, upominki itp.) oraz dekoracyjne do wykorzystania w placówce i w domu.

Podczas szkolenia zostaną przedstawione przykłady prac możliwych do wykonania przez dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym, a także zabaw: manipulacyjnych, konstrukcyjnych, dydaktycznych, muzyczno-ruchowych, integracyjnych i z elementami dramy, w których znajdą zastosowanie przygotowane rekwizyty

Termin szkolenia: 27.10.2022
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00-19:30)
Forma: Szkolenie on-line na żywo
Koszt szkolenia: 76 zł

Prowadzenie: dr Iwona Wendreńska oligofrenopedagog, szkoleniowiec oraz wykładowca UŚ;
mgr Anna Kaszyca – szkoleniowiec, nauczyciel Montessori, psychoterapeutka Gestalt, pedagog specjalny.

Zaświadczenie uczestnictwa: Po każdym szkoleniu on-line uczestnik otrzymuje, drogą elektroniczną, imienne zaświadczenie uczestnictwa w webinarium w formie pdf oraz materiały. Zaświadczenie uczestnictwa oraz materiały szkoleniowe wysyłamy na maile uczestników w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz  fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.