Jak rozwijać pamięć wzrokową i słuchową u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym?

Na szkoleniu uczestnicy poznają ćwiczenia, gry i zabawy na rozwijanie pamięci wzrokowej i słuchowej u dzieci w wieku przedszkolnym i wczesnoszkolnym .

START:
16 maja 2023
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
82.00

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina nie ma podpisanej umowy z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023: Podnoszenie jakości kształcenia oraz dostępności i jakości wsparcia udzielanego dzieciom i uczniom w przedszkolach i szkołach ogólnodostępnych i integracyjnych.

Adresaci szkolenia: Szkolenie dedykowane jest pedagogom szkolnym 

Cel szkolenia: Na webinarium Magdalena Bielenin ,wieloletni pracownik Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej, wyjaśni i podpowie jak odczytywać i interpretować opinie wydawane przez PPP. Wskaże również kompetencje pedagoga szkolnego pod kątem zaleceń wydawanych przez PPP. Na szkoleniu omówione zostaną również praktyczne dostosowania wymagań do dzieci ze specjalnymi potrzebami edukacyjnymi oraz sposoby pracy.

Termin szkolenia: 16.05.2023
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00-19:30)
Forma: Szkolenie on-line na żywo
Koszt szkolenia: 82 zł

Prowadzenie: Magdalena Bielenin – Doświadczony oligofrenopedagog, logopeda, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju.  Jest ona również wieloletnim pracownikiem Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Szkoły Specjalnej w Bielsku-Białej. Jest ponadto doświadczonym szkoleniowcem, od wielu lat współpracującym z PCDN P-IN, a także wykładowcą na studiach podyplomowych, na kierunkach związanych z pedagogiką specjalną.

Zaświadczenie uczestnictwa: Po każdym szkoleniu on-line uczestnik otrzymuje, drogą elektroniczną, imienne zaświadczenie uczestnictwa w webinarium w formie pdf oraz materiały. Zaświadczenie uczestnictwa oraz materiały szkoleniowe wysyłamy na maile uczestników w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.


Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz  fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.