"Jak ciekawie uczyć matematyki?" - Tabliczka mnożenia nie musi być trudna

Podczas webinarium zaprezentowane zostaną sposoby i pomysły na  zachęcenie uczniów do nauki tabliczki mnożenia oraz na jej łatwiejsze przyswojenie.

START:
20 kwietnia 2023
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
82.00

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo

UWAGA! Jeśli chcesz wziąć udział w tym szkoleniu a placówka lub gmina  ma podpisaną umowę z PCDN „P-IN” zapisz się na to szkolenie  >>> TUTAJ

Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023: Podnoszenie jakości kształcenia oraz dostępności i jakości wsparcia udzielanego dzieciom i uczniom w przedszkolach i szkołach ogólnodostępnych i integracyjnych.

Adresaci szkolenia: Nauczyciele młodszych klas SP zainteresowani wzbogaceniem swojego warsztatu pracy 

Cel szkolenia: Na webinarium prowadząca szkolenie Paulina Paleczna-Brzuska pokaże, że nauka matematyki i często trudnych do zapamiętania reguł nią rządzących może być dla dzieci przyjemna i zabawna. Podczas webinarium zaprezentowane zostaną sposoby i pomysły na  zachęcenie uczniów do nauki tabliczki mnożenia oraz na jej łatwiejsze przyswojenie.

Termin szkolenia: 20.04.2023
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00-19:30)
Forma: Szkolenie on-line na żywo
Koszt szkolenia: 82 zł

Prowadzenie: Paulina Paleczna-Brzuska – doświadczony nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny i terapeuta. Pasjonatka nowych technologii i praktyk oceniania kształtującego.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje na adres mailowy link do pobrania imiennego zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf . Materiały wysyłamy na maile uczestników w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.


Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.