"Jak ciekawie uczyć gramatyki?"- czyli gry i zabawy językowe w młodszych klasach SP

Na webinarium prowadząca szkolenie Paulina Paleczna-Brzuska pokaże, że nauka gramatyki i często trudnych do zapamiętania reguł nią rządzących może być dla dzieci przyjemna i zabawna.

START:
9 listopada 2022
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
76.00

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo
Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023: Podnoszenie jakości kształcenia oraz dostępności i jakości wsparcia udzielanego dzieciom i uczniom w przedszkolach i szkołach ogólnodostępnych i integracyjnych.

Adresaci szkolenia:

Szkolenie „Jak ciekawie uczyć gramatyki?” adresowane jest do nauczycieli edukacji wczesnoszkolnej

Cel i zawartość szkolenia:

Na webinarium prowadząca szkolenie Paulina Paleczna-Brzuska pokaże, że nauka gramatyki i często trudnych do zapamiętania reguł nią rządzących może być dla dzieci przyjemna i zabawna. Podczas webinarium zaprezentowane zostaną gry i zabawy językowe, które zaktywizują uczniów i zachęcą do nauki.

Termin szkolenia: 09.11.2022
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00-19:30)
Miejsce szkolenia: szkolenie on-line na żywo 
Koszt szkolenia: 76 zł

Prowadzenie: Paulina Paleczna-Brzuska, doświadczony nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny i terapeuta. Pasjonatka nowych technologii i praktyk oceniania kształtującego.

Zaświadczenie uczestnictwa: Po każdym szkoleniu on-line uczestnik otrzymuje, drogą elektroniczną, imienne zaświadczenie uczestnictwa w webinarium w formie pdf oraz materiały. Zaświadczenie uczestnictwa oraz materiały szkoleniowe wysyłamy na maile uczestników w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz  fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.