"Gimnastyka języka"-Zabawy i ćwiczenia logopedyczne dla przedszkolaków

pomysły zabaw

Szkolenia będzie  kompendium wiedzy i praktyki, dotyczącym możliwości stymulowania rozwoju mowy u dzieci w wieku przedszkolnym. Na webinarium prowadząca zaprezentuje uczestnikom, propozycje ćwiczeń i zabaw logopedycznych do wykorzystania w pracy z dziećmi.

START:
6 października 2022
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
76.00

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo
Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023: Podnoszenie jakości kształcenia oraz dostępności i jakości wsparcia udzielanego dzieciom i uczniom w przedszkolach i szkołach ogólnodostępnych i integracyjnych.

Adresaci szkolenia: Szkolenie „Zabawy logopedyczne dla przedszkolaków” adresujemy do nauczycieli wychowania przedszkolnego, logopedów oraz terapeutów pedagogicznych, którzy chcą poszerzyć swój warsztat pracy.

Cel i zawartość szkolenia:  Szkolenia będzie  kompendium wiedzy i praktyki, dotyczącym możliwości stymulowania rozwoju mowy u dzieci w wieku przedszkolnym. Na webinarium prowadząca zaprezentuje uczestnikom, propozycje ćwiczeń i zabaw logopedycznych do wykorzystania w pracy z dziećmi.

Ponadto, Magdalena Bielenin – doświadczony logopeda i terapeuta wczesnego wspomagania pokaże na webinarium, jakie zabawy można wykorzystać po pierwsze do stymulowani artykulatorów. W kolejnych przykładach  prowadząca zaprezentuje ćwiczenia i zabawy oddechowe, a także przedstawi zabawy, które pomogą w ćwiczeniu motoryki aparatu artykulacyjnego oraz pokaże jak przez ćwiczenia stymulować u dzieci mechanizmy lewopółkulowe odpowiedzialne za budowanie systemu językowego.

Termin szkolenia: 06.10.2022
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00-19:30)
Forma: Szkolenie on-line na żywo
Koszt szkolenia: 76 zł

Prowadzenie: Magdalena Bielenin – Doświadczony oligofrenopedagog, logopeda, terapeuta wczesnego wspomagania rozwoju.  Jest ona również wieloletnim pracownikiem Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Szkoły Specjalnej w Bielsku-Białej. Jest ponadto doświadczonym szkoleniowcem, od wielu lat współpracującym z PCDN P-IN, a także wykładowcą na studiach podyplomowych, na kierunkach związanych z pedagogiką specjalną.

Zaświadczenie uczestnictwa: Po każdym szkoleniu on-line uczestnik otrzymuje, drogą elektroniczną, imienne zaświadczenie uczestnictwa w webinarium w formie pdf oraz materiały. Zaświadczenie uczestnictwa oraz materiały szkoleniowe wysyłamy na maile uczestników w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz  fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.