"Genially od podstaw" - warsztat pracy nauczyciela wychowania przedszkolnego oraz klas 1-3

Webinarium zaprezentuje uczestnikom podstawowe funkcje aplikacji oraz pokaże jak tworzyć własne materiały na istniejących i pustych szablonach.

START:
2 lutego 2022
CZAS TRWANIA:
2,5 godziny zegarowe
CENA
76.00

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo

Adresaci szkolenia:

Szkolenie „Genially od podstaw” adresowane jest do nauczycieli wychowania przedszkolnego oraz edukacji wczesnoszkolnej

Cel i zawartość szkolenia:

Podczas pierwszego przejścia w tryb edukacji zdalnej Genially zrobiło zawrotną karierę. Nic dziwnego, bo jest to narzędzie bardzo wszechstronne, o bardzo wielu funkcjonalnościach. Materiały łatwo dostosować do naszych potrzeb, są atrakcyjne wizualnie i interaktywne.
Samo tworzenie materiałów może jednak czasem nastręczać trudności i przykuć nauczyciela do ekranu na kilka godzin. Dlatego przygotowaliśmy to webinarium aby zaprezentować uczestnikom podstawowe funkcje aplikacji oraz pokazać jak tworzyć własne materiały na istniejących i pustych szablonach.

Termin szkolenia: 02.02.2022
Czas trwania szkolenia:  2 h  (17:30-20:00)
Miejsce szkolenia: szkolenie on-line na żywo 
Koszt szkolenia: 76 zł

Prowadzenie: Paulina Paleczna-Brzuska, doświadczony nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny i terapeuta. Pasjonatka nowych technologii i praktyk oceniania kształtującego.

Zaświadczenie uczestnictwa: Po każdym szkoleniu on-line uczestnik otrzymuje, drogą elektroniczną, imienne zaświadczenie uczestnictwa w webinarium w formie pdf oraz materiały. Zaświadczenie uczestnictwa oraz materiały szkoleniowe wysyłamy na maile uczestników w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz  fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.