Edukacja przyrodnicza w przedszkolu. Baza pomysłów dla nauczyciela.

Na szkoleniu prowadząca przedstawi nauczycielom przykłady działań proekologicznych, które realizować można przy współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym. Ponadto podzieli się również z uczestnikami praktycznymi i sprawdzonymi pomysłami na realizację treści ekologicznych w trakcie zajęć z przedszkolakami. 

START:
12 października 2022
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
76.00

INSTRUCTORS:

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo
Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023: Wychowanie zmierzające do osiągnięcia ludzkiej dojrzałości poprzez kształtowanie postaw ukierunkowanych na prawdę, dobro i piękno, uzdalniających do odpowiedzialnych decyzji.

Adresaci szkolenia:

Szkolenie „Edukacja przyrodnicza w przedszkolu” kierujemy do nauczycieli wychowania przedszkolnego zainteresowanych wzbogaceniem swojego warsztatu pracy.

Cel szkolenia:

Webinarium „Edukacja przyrodnicza w przedszkolu” przybliży uczestnikom tematykę edukacji ekologicznej w przedszkolu. Na szkoleniu prowadząca Marlena Marszałek – szkoleniowiec, czynny nauczyciel wychowania przedszkolnego, przedstawi nauczycielom przykłady działań proekologicznych, które realizować można przy współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym. Ponadto podzieli się również z uczestnikami praktycznymi i sprawdzonymi pomysłami na realizację treści ekologicznych w trakcie zajęć z przedszkolakami. 

Zawartość szkolenia:

1. Czym jest edukacja ekologiczna w przedszkolu.
2. Praktyczne pomysły na realizację treści z zakresu:
– ochrony powietrza, wód, gleby i zieleni,
– segregacji odpadów,
– ochrony przed hałasem,
– ekologicznego stylu życia.
3. Przykłady działań proekologicznych realizowanych przy współpracy z rodzicami i środowiskiem lokalnym.

Termin szkolenia: 12.10.2022
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00 – 19:30)
Koszt szkolenia: 76 zł

Prowadzenie: Szkolenie poprowadzi Marlena Marszałek – nauczyciel wychowania przedszkolnego, trener-szkoleniowiec, trener rozwoju kreatywności, trener kompetencji miękkich oraz tutor przedszkolny i oligofrenopedagog, a także terapeuta pedagogiczny.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.

Zaświadczenie uczestnictwa i materiały: Po każdym szkoleniu on-line, uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną imienne zaświadczenie uczestnictwa w formie pdf oraz materiały. Zaświadczenia i materiały wysyłamy w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.