"Canva w praktyce" - jak przygotować karty pracy?

Podczas webinaru uczestnicy zobaczą w praktyce jak korzystając z aplikacji Canva można przygotować karty pracy, dostosowane do ich własnych potrzeb.

START:
29 września 2022
CZAS TRWANIA:
1,5 godz. zegarowej
CENA
76.00

Adres

webinarium na żywo   View map

Kategorie

szkolenia na żywo
Szkolenie wpisuje się w realizację:

Priorytetu MEN na rok szkolny 2022/2023: Rozwijanie umiejętności metodycznych nauczycieli w zakresie prawidłowego i skutecznego wykorzystywania technologii informacyjno-komunikacyjnych w procesach edukacyjnych.

Adresaci szkolenia:

nauczyciele wychowania przedszkolnego i klas 1-3

Cel szkolenia: 

Nauczyciele w przedszkolu i klasach i-3 przygotowują mnóstwo materiałów i pomocy wykorzystywanych w procesie dydaktycznym.  Podczas webinaru uczestnicy zobaczą w praktyce jak korzystając z aplikacji Canva można przygotować karty pracy dostosowane do ich własnych potrzeb.

Termin szkolenia: 29.09.2022
Czas trwania szkolenia:  1,5 h  (18:00 -19:30)
Miejsce szkolenia: szkolenie on-line na platformie ClickMeeting
Koszt szkolenia: 76 zł

Prowadzenie: Paulina Paleczna-Brzuska, doświadczony nauczyciel wychowania przedszkolnego i edukacji wczesnoszkolnej, pedagog specjalny i terapeuta. Pasjonatka nowych technologii i praktyk oceniania kształtującego.

Zaświadczenie uczestnictwa: Po każdym szkoleniu on-line, Uczestnik otrzymuje drogą elektroniczną zaświadczenie uczestnictwa w szkoleniu. Zaświadczenia wysyłane są w ciągu 3 dni roboczych od zakończenia szkolenia.

Zapraszamy do zapoznania się również z całą naszą ofertą szkoleniową. Inne webinaria na żywo znajdziesz >>> TUTAJ 

Polub też nasz  fanpage i bądź na bieżąco z naszymi nowościami szkoleniowymi.